Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOGYAN tudnám visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGYAN tudnám visszahozni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Párom 31 éves, és 23 és majdnem 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szerelmes vagyok belé a mai napig, és most teherbe is estem tőle. (nem tervezett baba) Én nagyon szeretném ezt a Babát, de ő megmondta, hogy nem akarja, és már nem is szeret, de ad még egy esélyt a kapcsolatunknak, hátha visszajönnek az érzései. Mit csináljak, hogyan viselkedjek, hogy újra szeressen?? :(
2010. jún. 30. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Örökbeadást vagy abortuszt választottátok?
2010. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen egyiket sem!! Hogy lehet ez kérdés?? Volt már egy babám, akit 11 hetesen elveszítettem, őt nem hagyom!!
2010. jún. 30. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, de, ha ezt a párod nem érti meg, akkor ne menj utánna. Közhelyesen hangzik lehet, de majd lesz, aki megérdemel téged :)

(De, ha mindenképpen őt akarnám megszerezni a helyedben én közömbösséget mutatnék, hátha felkelteném az érdeklődését, hogy értem küzdeni kell)

2010. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
NEM akarok szemét lenni! De egyedül fogsz maradni! Ha már nem szeret, nem tudod erőltetni, hogy szeresen! A gyermek meg veled lesz csak és neked kell vele foglalkozni! Ha ő nem szeretné te miért karod annyira? A gyerek nem csak össze hozza az embereket szét is választhatja!!!
2010. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gyerekkel akarod "megfogni", régen rossz
2010. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Áááá... A közömbösség még rosszabb. Szerintem ennek a palinak már lőttek. :( Boccs, de ... egy kapcsolatban ha az egyik fél már nem szeret, már nem is fog. Talán majd a gyerek észhez téríti
2010. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23 évesen előtted van még az élet! Én is annyi vagyok, és nem is tudnám mit kezdjek egyedül egy gyerekkel! rá érsz még! különben ha mégis elhagy nagyon nehéz lesz egy gyerekkel új kapcsolatot találni!!!!!
2010. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne megszülnöd ezt a gyereket... a pasi tuti ott fog hagyni, ha már most ilyen, később se lesz jobb. Aztán egyedül maradsz egy gyerekkel 23 évesen? :S
2010. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj... hogy mondhatott neked ilyet, hogy már nem szeret??? ezt senkinek nem szabadna mondania, el tudom képzelni, hogy esett, pláne hogy babát vársz... Mindenesetre tényleg fel kell rá készülnöd, hogy egyedül neveld fel, de ettől azért ne riadj vissza, nem lesz olyan rossz:) Ha akarod a babát, szerintem tartsd meg, de egyedül. Egy olyan ember aki azt mondja a terhes barátnőjének, hogy nem szereti, egy féreg. Attól, hogy egyedülálló anyuka leszel, még lehet szerelem az életedben, de abban biztos vagyok, hogy a mostani barátod mellett csak szenvednél. Nagyon nehéz helyzet ez most neked, akárhogy is döntesz, úgyhogy kitartás!!
2010. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

mondj le a babáról, amíg nem késő. egyedül sz*r lesz felnevelni. mellette még pasizni se fogsz tudni.


az érzései pedig úgysem jönnek vissza teljesen, max a régi szerelmének a harmadrésze, az meg egy házassághoz nulla.


vetesd el basszus! komolyan!

semmi esélyed, ami elmúlt, vissza sose jön.

2010. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!