Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert beszelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert beszelhet ki a hatam mogott a parom anyja?

Figyelt kérdés
Nemreg tudtam meg, hogy a parom anyja olyanokat terjeszt rolam h en ott hagytam az iskolat, es a fia 1 semmirekellovel van egyutt.. Nem tudom mire velni ezt az egeszet, mert pont most osszel tettem le az erettergit, az anyjaval meg kb 10szer talakoztam eletemben, de soha semmi rosszat nem mondtam neki, nem ertem miert jo az neki ha direkt kitalal rolam dolgokat, ezek szerint ennyire nem vagyok neki szimpatikus? Mar eszrevettem h nem igazan bir, de nagyon ideges lettem, h miert pletykal rolam valotlan dolgokat, raaadasul direkt lejarato dolgot.. Nem tudom mit tehetnek, megbeszelni nem tudom vele mert nem vagyunk olyan viszonyba, de valahogy megis csak veget kene vetni ennek, mert engem nagyon zavar ez a dolog.. ki tudja meg miket beszelhet rolam :/
2016. dec. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A pároddal kéne beszélni de ha az anyjához egy rossz szavad nem volt akkor mit pofázik... Vagy csak féltékeny hogy a fia már nem a szoknyáján ül...

De te is megpróbálkozhatsz :-)

2016. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A parom soha nem ult a szoknyajan,soha nem is torodott vele.. Dea sajat fiara feltekeny h sajat haza van neki meg nincs..
2016. dec. 8. 23:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar mint az anyja nem torodott vele
2016. dec. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!