Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja teljesen megkeserítette a kapcsolatomat a párommal. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
"Anyós pajtás" szerint nem vagyok igyekvő fiú, mivel nincs autóm sem saját lakásom. Szerinte a velem egykorú fiuknak (23) tanulás (egyetem) mellett van idejük dolgozni és a fentebb említett dolgokat megtudják valósítani. Szerinte lányának nem egy lusta semmirekellő örökké tanulni akaró ember kell, hanem egy igyekvő (az sem baj ha narkó termesztő és forgalmazó vagy embercsempész esetleg a lánya mellett több nőt is tartana). Annyira megkeserített már, hogy nekem már kedvem sincs menni a barátnőmnél, telefonon beszélgetni meg pláne nincs kedvem. Állandóan neki az a témája, hogy menni kell dolgozni és minél hamarabb. Hiába mondom, hogy nekem most ebbe a hónapba állam vizsgák vannak senkit sem hat meg. Mert iparkodónak kell lenni, hogy legyen kocsi meg lakás
2016. máj. 3. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint a barátnődnek ez a témája, vagy ő melletted áll?
2016. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek fúja az anyja, hogy nem vagyok iparkodó és nem illünk össze. Ha kell csaljon meg nem érdekli de szakítani kell velem, le kell koptatni. Barátnőm meg most azzal állt elő, hogy az anyja akkor nyugszik meg ha én munkába állok. És oldja meg a diploma előtt és államvizsga előtt a munkát. Meg folyton pékségbe küldene engem dolgozni.
2016. máj. 3. 11:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Parod mivel foglalkozik?
2016. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Abban egyetértek, hogy pl egy gyakornoki állás az nagyon jó lenne. Mert manapság a diploma mellé instant elvárják a 2 éves szakmai tapasztatott is a cégek! Szóval egyetem mellett el kéne valahova menni gyakornoknak, különben esélytelen lesz a munkavállalás!


Viszont ez a furkálás bizony nem jó dolog! Meg kéne beszélni a barátnővel, hogy kinek a pártján áll és ha melletted akkor anyukát ignorálni! Mindennek eljön a maga ideje, szóval ha nem vagy amúgy rászorulva, hogy egyetem mellett valahol nyomd a taposómalmot, akkor ne tedd! Koncentrálj a tanulmányaidra, pályáz meg ösztöndíjakat, menj ki külföldre!

Ha a barátnőt pedig szépen megmérgezte anyuka duruzsolása, akkor pedig menekülj mellőle, mert a felnőtt életed is erről fog szólni, hogy anyósnak soha nem leszel elég jó és így a barátnődnek sem!


Ez szerintem nem a munkáról szól, hanem csak nem téged képzelt el a kicsi lánya mellé, és így próbál éket verni közétek!

2016. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben szakítanék. Találhatsz olyan lányt, aki támogat, melletted áll, és még a családja is normális..

Tisztában vagyok vele, hogy nem a párom családjához fogok feleségül menni, de ha nagyon problémás lenne a családja, akkor én ezt nem tudnám csinálni. És láthatóan még a barátnőd sem igazán áll ki érted..

2016. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én úgy terveztem, hogy szépen leadom az állam vizsgákat, jó eredménnyel és nyugodt körülmények között. Amint ez meg van akkor 3 hónapig dolgoznék (akár idény munkát is) nem a szakmámba. Szeptembertől pedig mint gyakornok és tovább fejleszteni magam! De nem lehet így mert minden beszélgetés a pénz, pénz megszerzése, munka, iparkodónak kell lenni stb baromsággal megy a beszélgetés. Emiatt nekem nincs kedvem már a barátnőmmel beszélgetni sem.
2016. máj. 3. 11:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed, akkor mire vársz?! Miért kínlódsz mellette? Amúgy az anyjának már tuti beolvastam volna.
2016. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor fogod ezt megkérdezni?
2016. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Annyira jól megvoltunk. Mindent szépen megtudtunk beszélni, sokat beszélgettünk stb. Most hogy kirobbant a botrány (amiket az anyja mond a hátam mögött) maradt a vita veszekedés stb. Meg minden beszélgetés a pénzközpontúságról szól

Én még ilyen témába nem tettem fel kérdést a gyakorira.

2016. máj. 3. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést már nem először írtad ki ide, ha nem tévedek.

Mivel azóta se javult láthatóan semmi, én dobbantanék a kapcsolatból, és élném a saját életemet.

2016. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!