Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok szilveszteri bulit rendezne a megkérdezésed nélkül?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt élnénk és a közös otthonunkba, akkor nagyon. Ha csak saját magához, akkor is furcsállnám, hogy nem beszéltünk róla, kinek mik a tervei.

Egy felnőtt, érett párkapcsolatban azt hiszem ilyen nem igazán történik meg.

2016. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már jártam így, hogy tök szakadtan, alul öltözötten kisírt szemmel érkeztem egy buliba. "Kicsit sem" éreztem magam kellemetlenül, pedig tudom, hogy örömet akart szerezni. Nem mindenki szereti a meglepetéseket.
2016. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A párok megszokták beszélni a szilveszteri propgramot.
2016. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy jah, eléggé. Elképzeltem most a szituációt, hogy nagy boldogan készülök a romantikus, kettesben töltött újévi programunkra, amiről neki hetek óta beszélek már, egy szál kis otthonkában meg papucsban, aztán beront egy sereg félig részeg bulizni vágyó, és tőlem, mint háziasszonytól várják az élelmezésüket egész éjszakára. Mindez már este 9-kor, amikorra bezárt az összes bolt. Eleve már ez is bosszantana, de az főleg, hogy annyiba se vesz, hogy legalább egy fél szóval megemlítse, hogy mennyire mást tervez ahhoz képest, amiről én beszélek folyton. Ha alapból nem lennének terveim, akkor is azért felmerül a kérdés, hogy na, mi legyen velünk szilveszterkor, megyünk, maradunk, mit csináljunk, kivel találkozzunk, nem igaz, hogy ilyenkor legalább nem juthat eszébe szólni róla.


Igen, határozottan zavarna.

2016. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet nem beszél meg veled akkor nem vagy neki fontos. Alap,hogy a párok együtt döntik el mi legyen szilveszterkor.
2016. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen. Párom eltervezte h utazunk szilveszterkor oda ahova nem is akartam,nem is beszélte meg velem, szóval nagyon rossz volt..
2016. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen zavarna. Hál istennek nincs párom, így nyugodt szilveszterem lesz!
2016. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját lakásában, akkor nem, semmi közöm hozzá.

Ha közös lakásban, akkor igen, zavarna, szóvá is tenném.

Ha viszont az enyémben, akkor kivágnám, mint macskát sz*rni, mert az retek nagy pofátlanság lenne, én se szervezek semelyik rokonom vagy barátom lakásába bulit az engedélyük nélkül.

2016. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!