Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges-e lájkolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges-e lájkolni az ex-etek bejegyzéseit, ha már van új párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Az új partner szempontjából semmiképp. A legjobb esetben közömbös, de leginkább negatívan fogja lereagálni.
2016. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Ha néha teszed, mert valóban tetszik/érdekel az adott dolog, akkor nincs benne semmi rossz. Én is/mi is szoktuk néha, pedig 10 éve nem vagyunk együtt és mindkettőnknek saját családka van. Miért ne lehetne lájkolni, ha van közös érdeklődési pont?
2016. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Miért akarod likeolni?
2016. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Vélemenysm szerint nem

Miert is kellene?

Ha uj kapcsata van az embernek es igazan szereti akkor biztos nem az exének a bejegyzeseit fogja like-olni stb.

Ha meg mégis igy tesz akkor nagy a valoszinusege hogy még nincs tul az exén es el kellene gondolkodnia azon vajon tenyleg boldog e a mostani parkapcsolataban

En lehalabbis igy gondolom.

De mindeki maga donti el hogy cselekszik :)

2016. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg az exnek nincs is keresnivalója az ismerőseim között! Én nem vagyok kíváncsi az életére,jelenére,Ő ne legye kíváncsi az enyémre!
2016. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem igazán.

Azért szakítottak mert nem egyeztek, akkor meg mit foglalkoznak egymással?

Azzal kell foglalkozni akivel vagy, nem azzal akivel nem.

2016. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez felnőtt kapcsolatok témakör? nem óvoda?


Ugyan nem vagyok fent ilyen oldalakon, de miért ne lehetne? Egyik exemmel nagyon jóban vagyunk és leszünk is, tartjuk a kapcsolatot, neki van barátnője de ugyanúgy beszélünk telefonon, találkozunk, mert jóban vagyunk. A lányt se zavarja. Mi baj van egy like-olással? Ha ilyesmin féltékenykedtek akkor ne csodálkozzatok ha a másik visítva menekül.

2016. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem! Te mit szólnál,ha ő lájkolná az exe képeit?? Hogy esne,ha?
2016. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Képekről még csak szó sem volt.
2016. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tanácsolom! Szegény, rámegy az oldaladra és azt látja, hogy már mással vagy..

Jó, lehet, hogy ezt és variálom túl de én elsírnám magam ha exem belikeolna valamit

2016. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!