Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a párommal, hogy több szexre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy csak akkor tudunk együtt lenni, ha nála vagyunk. Viszont nem hív át olyan gyakran. Van, hogy hónapos kihagyások vannak. Közben ha együtt vagyunk, szenvedélyesen csókolózunk, mindketten tűzbe jövünk egymástól, de általában csak megjegyzéseket tesz, hogy ha most lett volna alkalmunk, akkor így meg úgy megdöngetett volna :D Valószínűleg nem a vonzódással van a probléma. De akkor mivel?

Januárban kezdtünk el nemi életet élni egymással, azóta max. 20x szeretkeztünk. Idén valószínűleg nem is fogunk már. És nem értem, hogy miért van ez. Huszonévesek vagyunk, és szerintem elkeserítő, hogy csak ennyiszer vagyunk együtt, mikor megveszünk egymásért. Mi lesz itt még később, amikor kihűlnek az érzelmek?


2016. dec. 9. 23:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hétvégente tudnánk együtt lenni, de állandóan nálam vagyunk, vagy kimozdulunk, amit nem bánok, de azért hiányzik a szex. :/
2016. dec. 9. 23:41
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
call me maybe
2016. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem vagytok nála is? Nem lehet, hogy nem szeret ott lenni? Egyébként szerintem ezt mond el neki, mert magától nem fog megoldódni a helyzet, és lehet, hogy csak te érzed problémának, neki fel sem tűnik és csak te emészted magad. Ezért kell szólni neki és közösen megoldást találni rá
2016. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem hívathatom meg magam folyton hozzá. Ha neki nincs erre igénye, akkor gáz, ha erőltetem. Nálam nem tudunk együtt lenni, mert a testvéremmel lakom egy szobában sajnos. Meg szexmániásnak sem akarok tűnni. :D
2016. dec. 10. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon gyerekek vagytok meg... az pedig, hogy neki nincs igenye erre, az eleg erdekes. Sot. Miert nen vagytok hetkozben nalatok, hetvegente meg max. egy estet nala? Ez jo szoveg, hogy igy meg ugy megdongetne, csak tudod ki hinne ezt el hosszu tavon, mikor max. ha 20-szor voltatok egyutt egy ev alatt.
2016. dec. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szexmániásnak tűnnél, ha elmondanád, hogy többre van igényed. Tesóddal is beszélhetnél, hogy néha lépjen le egy-egy délutánra, éjszakára, mert szeretnél a pároddal lenni. Picit több fantáziát a problémamegoldásba :) Egyáltalán nem megoldhatatlan a helyzeteket, de ahhoz kommunikálnotok kell.
2016. dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Úgy add a tudtára, hogy kinyitod a szádat!

Előadod, hogy mit hiányolsz és mire lenne szükséged.

Máshogy nem megy.

2016. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a szitu. Én néhányszor finoman rákérdeztem, meg jeleztem, hogy élvezném, ha többet lehetnék vele (nem is csak szexre gondolva feltétlenül, hanem az összebújásokra is, azért az is lehet ciki, ha más is van ott...). Nálunk kiderült, hogy valójában ciki neki, ha ott vagyok. Mármint nem miattam, a lakást szégyelli, mert kicsi, szűkös, ilyen-olyan bajok vannak vele; meg a szomszédokat is - elég vékonyak a falak, és állítólag volt már, hogy beszóltak neki, miután ott voltam... És nem akarja, hogy rajtam csámcsogjanak.

Az a baj, hogy ezen nem tudtok sokat javítani. Nekem is igyekezett-igyekszik párom mióta jeleztem felé, de az az igazság, hogy a havinál továbbra sem jön össze sokkal sűrűbben, sőt...

Mi már együtt vagyunk egy ideje, szóval most már azon igyekszünk, hogy mihamarabb összeköltözhessünk, és akkor ezek a gondok megszűnnek. Mivel arról nincs szó, hogy ne kívánnánk egymást, így ez tűnik az egyetlen korrekt megoldásnak.

(Egyébként majdnem két éve húzzuk így, tehát ki lehet bírni. Szar, de ki lehet. :D)

26N

2016. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

60+ ként üzenem neki, hogy bele is őrülnék ha ilyen szegényes volna a szexuális életem. És tedd, hozzá, hogy lassan te is.

Ebből semmi jó nem sülhet ki, attól tartok.

2016. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy hetero? Nekem úgy tűnik kerüli a szexet veled..
2016. dec. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!