Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi már a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi már a kapcsolat elején közli, hogy nem akar gyereket, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Még csak néhány hete ismerkedünk egymással, beszélgettünk sok mindenről, a korábbi párkapcsolatainkról, hogyan tervezzük a jövőnket... Több korábbi kapcsolatának is azért lett vége, mert nem akart gyereket, és ez azóta sem változott. Nővérének van két kisfia, rájuk sokszor szokott vigyázni, de saját gyereket nem szeretne. Ezt már most a kapcsolat elején közölte (40 éves). Én 29 éves vagyok, most úgy érzem én sem szeretnék gyereket, de nem tudom később hogyan lesz...
2016. dec. 2. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Örömtáncot járnék.
2016. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Ha már több kapcsolata is azért ment tönkre mert nem akart gyereket, akkor ezt biztosan komolyan is gondolja és nem fog változni a véleménye.

Te még csak 29 vagy és most azt írod, hogy nem tudod később hogy lesz. Szóval nem vagy 100%-ig biztos abban, hogy a későbbiekben sem szeretnél ha esetleg találsz magad mellé egy megfelelő párt.

Szerintem ne dobd el magadtól a lehetőséget!

2016. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha bármi, csekély esélye is van, hogy valamikor, egyszer szeretnél gyereket, akkor azonnal tedd lapátra az embert.

Most még könnyen menne...

2016. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy szakítanék, mert én szeretnék később gyereket!
2016. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Honnan veszed,hogy vele éled le az egész életed?
2016. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, végülis én is erre gondoltam, hogy egyáltalán nem biztos, hogy "örökké" együtt leszünk. Akármi történhet, lehet hogy egyszercsak majd ő akar gyereket, vagy tökéletesen megleszünk gyerek nélkül is... Elsőre megijesztett, hogy ezt így kijelentette, de egyébként velem mint nővel nagyon tisztelettudó, kedves, udvarias, figyelmes.
2016. dec. 2. 23:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelnék, hogy akarok e, és attól függően búcsút intek neki vagy vállat vonnék, hogy nem gond.
2016. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél később kerül terítékre a gyerek kérdés, ha... annal nehezebb lesz a szakítás.
2016. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagyok ennyire lepontozva? Szinte minden pasi akar gyereket, olyan boldog lennék, ha több lenne, aki nem.
2016. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,én lassan 5 éve vagyok a párommal! Kapcsolatunk elején leszögeztem,hogy esküvőre nincs szükségem,nem kell nekem a papír,sőt gyerekre se vágyom abszolult 35 éves korom előtt!

És máig együtt vagyunk,igaz eljegyzett de az nem számít!

Én 27 , párom 33 éves

2016. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!