Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért szeretem féltékenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért szeretem féltékennyé tenni a barátomat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rosszul esnek neki amiket csinálok. De én élvezem ha féltékeny. :S De ha fordítva lenne azzz már gáz lenne. :O :/
2010. máj. 2. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

talán azért csinálod, mert jót tesz a hiúságodnak.

De szokj le erről, mert egy idő után megfogja unni,és otthagy, hidd el fura lények a pasik.

Szóval persze jólesik, de ne csináld, mert 1.neked sem esne jól 2.megfogja unni, és könnyűvérűnek fog tartani.

De miket csinálsz?

2010. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert akkor tudod ,hogy szeret és kimutatja, milyen fontos vagy. Aztán egyszer sikerül beadnod neki hülyeségből, hogy van valakid és vége lesz a kapcsolatnak. Ha hiányzik a szeretete a mindennapokból inkább beszéld meg vele, mert nem sokáig tűrik az ilyesmit.
2010. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szereted igazán. Erősebb a hiúságod. De baj lesz!.
2010. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert gyerekes és önző vagy.A szeretet nem kikényszeríteni szokták,hanem kérni,normálisan és őszintén.Amíg erre nem vagy képes,agyilag gyerek vagy,és éretlen egy komoly kapcsolatra.
2010. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pl nagyon nem szereti ha fiúkkal találkozom. (sokkal több fiú barátom van mint lány...) és már csak azért is kettesbe vagyok vele...vagy ha nemis megyek el attól még mondom neki hogy találkoztam xy-nal.. :/ de még soha nem csaltam meg. nemis akarom. De igen.. szeretem.. és abba fogom hagyni. :/
2010. máj. 2. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes,és nőj fel,mert nem lesz jó vége.
2010. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csökevény vagy ez a tény...
2010. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!