Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem feltekennye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem feltekennye a baratomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A baratom eleg magabiztos hogy en sosem hagyom el meghogy barmikor megbocsajtok neki barmit. Ep ezert szeretnem ha segitenetek hogyan tehetnem feltekennye. Fiuk ti is irjatok hogy mitol lennetek feltekenyek. De eltulozni sem akarom.
2010. jan. 29. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
sz*rd le... barádok 1 beképzelt f*sz...ha mjuk az én bnőm ilyen lenne lese sz*rnám..keress olyat aki megbecsül és szeret!
2010. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne tedd őt féltékenyé mert lehet a végén elveszíted. De én azt javaslom ha mégis a féltékenyítés mellett döntessz, hogy előtte beszélgess több fiúval is nevess velük ilyesmi. De ne vidd túlzásba. :)
2010. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell féltékennyé tenni. Felesleges. Azt viszont ne hagyd és add a tudtára, hogy nem viselsz el bármit. Légy nő.
2010. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rúgd le a veséjét.
2010. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!