Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elolvasnátok az üzeneteit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elolvasnátok az üzeneteit?

Figyelt kérdés

Komoly dologban hazudott a párom, illetve még érzem, hogy nem mondd el dolgokat. Emiatt megrendült a bizalmam felé. Arra gondoltam, hogy megkérem, ha tényleg nincs semmi takargatni valója (ezt állítja), akkor hadd nézzek bele a levelezéseibe, üzeneteibe (ez lehet levél, facebook üzenetek, stb). Csinálhatjuk együtt is, és persze akkor abban a pillanatban kell megtenni, nehogy valamit töröljön.


Azt gondolom a bizalmam újboli visszaállításához ez egy jó kezdőlépés lenne. Persze, nyílván nem ennyi az egész, itt sok mindent át kell beszélnünk enélkül is.


Szerintetek a kérésem elfogadható? Ha Téged kérne ilyet a párod mit reagálnátok, tudva azt, hogy bizony kiderült a hazugságod, és totál érthető, ha megroggyant a bizalom. Ha valóban nincs takargatni való, akkor nincs mit izgulnod, igaz? Akár még mondhatom, hogy cserébe nézzen bele az enyémbe.


Érdekelnének a vélemények, érzések ezzel kapcsolatban.


34F



2016. dec. 12. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ebből sehogy sem jönnétek ki jól, tehát felesleges lenne elolvasnod.

Ha megcsal még mindig, akkor azért lenne balhé, ha nem csal meg, akkor azért, hogy hiába mondta, hogy már nem lép félre, te mégsem hittél neki.

Legalábbis én azért is megmutatnám ha ártatlan vagyok, de még ha nem is lenne szakító ok, de igen komoly mosolyszünet követné.


Meg egyébként ki is törölheti amiket nem kellene látnod.


Ha esetleg ő maga kérné, hogy olvasd el a leveleit, mert be akarja bizonyítani, akkor jól sülhet el a dolog.

2016. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én erre annyit mondok hogy a számítógépére dobj fel egy keyloggert, biztos ami biztos. Mert ha azt mondja bocs de nem nézhetsz bele, aztán később szépen eltünteti a nyomokat akkor baszhatod....

Biztos van telefonra is valami okosság ha azon nyomja az ipart. Olvass utána.

Ha megalapozott az aggodalmad, nyugodtan nézz a körmére!

Én is így tettem, és milyen jól tettem mert igazam volt!

Persze mindent tagadott, hogy ő nem, hogy képzelek ilyet, bla bla bla.... Mondom neki koppantál édes mindenről tudok. Az volt a szép hogy netes naplót vezetett szóval minden egyes részletet leírt....hányinger...

2016. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, értékes hozzászólások, mindenkinek köszönöm! :)
2016. dec. 13. 10:36
 14/17 anonim ***** válasza:
#12: Te vagy a hányinger. Simán fel is jelenthetett volna.
2016. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Felesleges elolvasnod, már úgyis törölt mindent.
2016. dec. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel megrendült felé a bizalmad ,nincs az a közös levél olvasgatás ami ezt újból helyreállítaná.Itt már csak azt kell eldöntened,hogy ezeket tudva is mellette maradsz vagy tovább lépsz.
2016. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 es: közöd?
2016. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!