Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A család összetartása valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család összetartása valóban a nő feladata?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez az állítás nem teljesen igaz, a férfinak is igyekeznie kéne összetartani a családot, mert mindig kettőn áll a vásár.

Hiába akarja a nő, ha a férfi a füle botját se mozdítja a cél érdekében.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2016. szept. 21. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettojuk feladata. Ha nagyobb gyerekek vannak mar (14-15+) akkor mar az ovek is.
2016. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
A nők genetikailag alkalmasabbak erre, legalábbis ez a jellemző.
2016. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Így van, amíg anyu játszik a gyerekekkel apu nyugodtan pókerezhet a neten.
2016. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a család összetartása a család feladata, illetve hát mindenkié, aki benne él.
2016. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt tipikusan anyai feladatnak látom. Mármint kevés férfit látok magam körül, aki komolyabb erőfeszítéseket tesz azért hogy összetartsa a családot. Általában a nők szoktak közös programokat szervezni, játékokat kitalálni. Persze a férfiak belemennek, sőt még élvezik is általában, de maguktól nem csinálnának semmit. Az anya van tisztában a gyerekei és a férje lelkivilágával. Sőt közvetlen közelemben látok olyan esetet, hogy a feleség igyekszik helyrehozni férje rossz kapcsolatát az anyóssal (tehát a férje annyával) annak ellenére, hogy épp azon vesztek össze, hogy az anyós támadta a feleséget.


Szóval igen. Nem így kellene lennie, de én csak ilyet látok magam körül.

2016. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok férfi úgy áll hozzá, mint a 2-es, ezért is van sok boldogtalan család.

Sok férfi nem tud mit kezdeni a gyerekével, vagy úgy gondolja elég megsimogatni néha gyerek fejét és úgy ezzel ki is fújt az ő része a gyerek nevelésből. Ismerek jó apukákat is akik viszont tényleg oda teszik magukat, programokat szerveznek, vagy együtt kreatívoskodnak a gyerekekkel tehát nem általánosítok van kivétel.

Egyébként meg kellene beszélnetek, hogy ki mit vállal közösen lehet működtetni, nem csak elvárási alapon.

2016. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5# En ilyen hazassagban nem elnek tuti. Nem is ertem akik ezekben benne maradnak. Nem vagyok alkalmasabb genetikailag ilyenekre lol. Ha ugy latom a masikat nem erdekli annyira mint engem akkor lelepek ennyi. En nem fogok sehol erolkodni, ha csak nekem lenne valami fontos.
2016. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét szülő feladata a család összetartása, mert ha csak az egyik fél (anya) próbálja összetartani, akkor előbb-utóbb besokall, főleg ha az apa semmit nem tesz a családért. Ettől függetlenül úgy gondolom, az anya talán kicsit jobban rámozdul erre a témára, mint az apa. Ez talán jobban fekszik egy nőnek.
2016. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Nagyon sok nő úgy áll hozzá, hogy van, ami a férfi feladata, és van, ami közös, de olyan nincs, ami a nő feladata lenne. Nyilván egyénfüggő is a dolog, de a nők EQ-ja átlagban magasabb, mint a férfiaké, ezért alkalmasabbak erre a szerepre.
2016. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9 Attol meg mert Julis EQja magas, Maris nem lesz alkalmasabb a feladatra, ha neki alacsony. Nem atlagolni kene allandoan.
2016. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!