Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érzed, neked most az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed, neked most az az igazi, akivel jársz? Leírnád, hogy miért? Kort, nemet is!

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
17/F vagyok, ő 2,5 évvel fiatalabb, nagyon szeretem, igaz hogy gyerekesek vagyunk mind ketten, nagyon szeretjük egymást, és tettszünk egymásnak kivülről, bellülről is!! :) mi kell más? ^^
2010. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22 évesek vagyunk,9hónapja járunk...úgyérzem ő az igazi...diploma után durr bele a közös életnek:)
2010. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
csak az az igazán jó kapcsolat, amikor azt érzed, hogy ő az igazi. ha nem így érzel, akkor szerintem felesleges egymás idejét húzni. persze ez nem azt jelenti, hogy életek végéig, együtt kell maradnotok, de ha azt érzed, hogy vele nem tudnál élni, akkor nem is szereted igazán.
2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok, ő 23 éves fiú. Igen, úgy érzem, hogy ő az igazi.. amikor rá nézek, látom a szemét és ahogy rámnéz.. áhh... nem tudnék nélküle élni :)
2010. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Eddig én is azt éreztem h 2éve megtaláltam az igazit...hát mégsem..semmi nem olyan mint volt...a szerelem ki fog hunyni előbb-utóbb..
2010. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi hatalmas véletlenek sorozatában találkoztunk, aránylag fiatalon, messze is élünk egymástól mégis minden tökéletes. mind a lelki része, mindent tudunk egymásról, csodálatos harmóniában élünk, mind a testi része, ami szintén remekül működik. amikor egymásra nézünk nem csak a párunkat hanem a legjobb barátunkat, és én a jövendőbeli gyerekeim apját látom benne, ő is viszont, szokta is mondani. ez egy csodálatos, biztonságos, mindennél erősebb érzés, igazából az első beszélgetések óta azt éreztem hogy én mindig ismertem ezt az embert...az első csók és az első szeretkezés sem volt idegen,a mai napig ugyanazt a mindent elsöprő szerelmet érzem, már több mint két éve:)


21 L

2010. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocsi,ha pesszimista leszek,deh velem már történ pár rossz dolog...soha nem fogod tudni..mindig jönnek újabb és újabb csalódások..az élet már csak ilyen..ha azthiszed h ő az igazi,elkezded vele élni az életedet,kitudja később milyen problémáitok lesznek?! attól függ mennyi idős vagy. és h h viszonyultok egymáshoz.mert ha fiatal vagy,éld ki magad,ráérsz később gondolkozni ezeken...
2010. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!