Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem a barátnőm anyjába? És ha neki sem vagyok közömbös, és ha azt mondta, hogy ő is szívesen találkozna velem kettesben, mert többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Igen rájöttem, hogy a barátnőmet nem igazán szeretem, és a külsején kívül nem vonz benne semmi.

De elég sokat beszélgettem az anyujával, és mindenben tökéletes és pont olyan ember akit én szeretnék. És még jól is néz ki.


Amúgy nincs férj mert elváltak.


2016. dec. 13. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Háát volt már ilyen.

De a lánya biztos toporzékolni fog.

Én azt mondom ezt beszéljétek meg, hogy hogyan lenne a legjobb.

Én semmi jónak nem vagyok az elrontója.


Nézd ő ismeri a lányát , így többet tud mondani.

2016. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Most Neki sem vagy közömbös, Ő is többet érez Irántad, és szívesen találkozna Veled kettesben, vagy csak Ha ez lenne, akkor kérdezed,hogy mit tegyél?


Nem érted félre a helyzetet és esetleg mint a lánya pasijához kedves hozzád?

2016. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem mert konkrétan mondta azt is, hogy vonzódik is hozzám, és a lányának mindig ilyen pasit szeretett volna, de így , hogy megismert rájött, hogy ő is ilyen férfira vágyna.....

És , hogy ne értsem félre mert ő nem egy futókalandot akar.

2016. dec. 13. 19:42
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy és Ő mennyi, de biztos,hogy Te sem csak egy futó kalandot szeretnél Vele?Azért ez nagyon meggondolandó mindkettőtök részéről.


Bár én még mindig tisztázandónak látnám a kérdést,hogy valóban téged akar-e vagy csak örül,hogy a lány mellé ilyen klassz pasi került.

2016. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Az agresszió ellen vagyok teljes mértékben, de ilyen helyzetben a barátnőd helyében anyámat leköpném, téged meg pofán vernélek.

Szakíts a csajoddal, és soha többé ne találkozz se vele, se az anyjával.

2016. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5-ös, teljesen igazad van. De nem mindig a józan ész szerint döntünk. Főleg nem huszonévesen.
2016. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Huszonéves vagyok, ettől még van agyam, és nem csak ösztönlényként funkcionálok.
2016. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sohase mond,hogy soha...


Nagyon sokan gondolták azt,hogy nem hozhatnak ennyire hülye döntést - mégis megtették.

Nem védem én ezt a srácot, a csaj anyját meg véletlenül sem, Hozzá állok közelebb korban, sosem tennék ilyet.

De hozhat ilyen lehetetlen helyzeteket az élet.


És az érzelmeken nehéz uralkodni.


Felnőtt nőként viszont több esze kellene,hogy legyen.

Van még több fiatal pasi is a lánya barátján kivül ha erre vágyik.


Én nem a kérdező srácot hibáztatom.Elcsavarták a fejét, kész.

2016. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert a barátnőd anyja se semmi, h a szerelmi vagyait a lanya parjaval is megbeszeli. Gondolom az nem volt tul veletlen, h elszolta igy magat elotted.

A lanyt sajnalom, szegeny nem tehet rola, h ilyen k az anyja. Nem veletlen valt el a ferjetol gondolom.

En nem gondolom, h ebbol hosszutavu kapcsolat lenne, max par vadabb szex es ennyi.

De a legkorrektebb ebben az esetben tenyleg az lenne, ha kivonulnal a kepbol, ha mar baratnod irant nem erzel....

2016. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

Oké, épp ezért írtam, hogy soha többé ne menjen a közelükbe, és kész. Akkor el fog múlni a vágy, és annyi.

2016. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!