Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban, vagy okom van aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Én egy 23 éves srác vagyok,a barátnőm pedig 21.


Először is hadd indítsak azzal,hogy ezeket a problémákat,melyeket most megfogalmazok itt ezen az oldalon,már leültem vele megbeszélni,nem is egyszer,nem is kétszer. Sajnos valahányszor próbáltam a bajaimat neki elmondani,mindig az lett a vége,hogy megsértődött. Hazament,kilépett, skype-ról, kikapcsolata a telefont vagy nem szólt hozzám egy darabig.


Akkor kezdem a történetemet.


Én két évig életem eddig Angliában. Már azt a helyet tekintettem otthonomnak,az ottani munkahelyem volt a kenyéradóm,és minden fajta egzisztencia ott alakult ki.Minden barátom ott lakott,ott éreztem magam jól.

Tavaly decemberben hazajöttem egy hónapra kicsit a családommal tölteni az időt,és kikapcsolódni,amikor találkoztam azzal a lánnyal aki a mostani barátnőm.

Egyből szerelembe estünk,minden úgy ment mint ahogy a nagy könyvben meg van írva,egyik randi követte a másikat,és arra jutottunk,hogy akkor visszamegyek még egy hónapra,és utána hazajövök hozzá.


Azóta eltelt 3 hónap,de a dolgok nem igazán úgy mennek,ahogyan azoknak egy kapcsolatban menniük kellene.

Nem igazán érzem azt,hogy annyit tenne bele a kapcsolatba,amennyit Én. Én rengeteg mindent feladtam és hátrahagytam miatt,de úgy érzem nem tesz annyit a kapcsolatba,amennyit én.


Sosem akar semmilyen programot,semmi mozi,semmi étterem vagy csupán egy séta,ezt a szó legszorosabb értelmében vegyétek. Filmezni sincs kedve. Mivel Budapesten jár egyetemre,így nem tudunk találkozni,csak hétvégente,viszont ez a 2-3 nap abból áll,hogy áthív hozzájuk este 8-9 óra magasságában,és kb 11-kor már alszik.

Szex semmi 3 hónap után sem.Mindig betegségre és fájdalomra hivatkozik,hogy fáj a feje,hasa,bőre,szeme,mindene... amit én tudomásul is vettem ezidáig,és mindig próbáltam nyugtatgatni,hogy majd jobban lesz,de valahogy nem érzem azt,hogy túlságosan küzdene értem vagy a tudtomra adná,hogy szeret.

Én mindig próbálom valahova elhívni,vagy valami változatosságot iktatni be a kapcsolatba,legyen az bármi,de semmire sem vevő,csak arra hogy együtt aludjunk,ami abból áll,hogy befordul a fal felé,és 5 perc után már alszik.Reggel pedig mehetek haza...


Hétköznap végez a suliban,és feljön skype-ra 1-2 órát beszélgetni,ami abból áll,hogy sír,hogy neki mindene fáj,és hogy minden szar az életben.


Most értitek,én próbálok empatikus lenni,és alkalmazkodó,de nem érzem fair-nek,hogy csak az egyik fél elvárásainak kell megfelelie másiknak.


A volt barátjával másfél évig voltak együtt,de ahogy láttam a képeit,mindig találtak valami programot,amivel elütötték az időt. Mozi,séta,biciklizés,sport,együtt főzés,és ezért is érzem magam frusztráltnak hogy erre velem nem képes.


Vegezetül pedig pár apróság: Nem akarja kitenni facebookra hogy együtt vagyunk,mert meglátja valaki, tele a szobája a volt pasija ajándékaival,képeivel...legutóbb a parfümjét találtam meg,amire úgy reagált,hogy a szobájában felejtette,illetve a plüss állataival alszik,amiket tőle kapott.


Tudom,hogy ezek nem olyan hatalmas problémák,de úgy érzem most beszélek ezekről először másnak is,és ha van egy kis időtök,szeretném ha fűznétek ehhez véleményt,esetleg kifejtenétek a goldolataitokat hasonló szituációkról,vagy csak tanácsokat mondanátok.


Volt már sok barátnőm,de hasonló még nem igazán fordult elő.


Előre is köszönöm hogy elolvastátok,és fűztök hozzá véleményt!


u.i: előttem 1 hónappal szakított a pasijával.


2016. márc. 11. 12:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
anglia helyett azt olvastam két évig csináltad análban :D
2016. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hasonlóan hangzik,de nem :)
2016. márc. 11. 12:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyít téged. Potosabban nem, hanem csak Te vagy a "vígasztalás" és arra vagy hogy idegesítse a volt barátját és/vagy próbálja elfelejteni.


Sajnos ennek így nem sok értelme van. Lépj tovább, a saját érdekedben.

2016. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmitől tartok. Maga a lány egyébként elég zárkózott,bulizni sem járt egyébként soha,előttem sem
2016. márc. 11. 12:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ma szakítottam a barátnőmmel és nálunk is hasonló volt a szituáció az érdeklődés tekintetében. A "Nekem mindegy" kijelentés egy idő után nagyon idegesítő tud lenni főleg olyan hangsúllyal hogy érződik az hogy nem is érdekli az egész. Tudom hogy nehéz feladni valakit, főleg ha szereted, de az elmondottak alapján ennek a kapcsolatnak sok értelme nincs. Olyan mintha csak egy haver lennél akinek tud panaszkodni :/
2016. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt a lány miatt adtad fel az életedet?Szerintem jogos a kérdés,hogy mi miatt szerettél egyáltalán bele?
2016. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

uh... hát, szerintem túl gyorsan túl sok mindent adtál fel egy olyan dologért, amiről nagyon nem biztos, és meg sem éri a leírtak alapján.


elég egyértelmű, hogy a lány még nincs túl az exen. mondjuk máfél éves kapcsolat után egy hónap nagyon kevés..rögtön beleugrott ebbe a kapcsolatba.


a leírtak alapján az is előfordulhat, hogy depressziós. nem tudom, szeret-e téged, de ez nem egy boldog ember leírása.


én nagyon elgondolkoznék, hogy mégis miért éri meg ez nekem...aztán mennék vissza Angliába.

2016. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát igen,így utólag nekem sem tűnik túlságosan racionális és logikus lépésnek. Viszont ha azt kapnám,amit egy normális kapcsolatban egy ember,akkor egy szavam sem lenne.

Én a s*ggét is kinyalnám annak,aki ennyi mindent feladna értem forított esetben ( elnézést a szóért )

2016. márc. 11. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom nekem is az volt, hogy ez a lány depressziós. Az utolsó pár bekezdést olvasva meg az, hogy még mindig a volt barátjába szerelmes.

Vagy a kettő együtt. Esetleg a szakítás a kiváltója a depressziójának.

Nagyon sajnálom, de ezért kár volt visszaköltöznöd. Én inkább visszamennék, ha megoldható. Most lehet azt mondani, hogy milyen szívtelen hozzáállás, hogy otthagynám a depressziójával a lányt, de ha még mindig nem jutott túl az előző kapcsolatán, akkor kettőtökből aligha lesz valami.

2016. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen,azzal is egyetértek,hogy nem a legkönnyebb időszakát éli az életének, viszont akkor bele se kellett volna kezdenie egy új kapcsolatba. Talán csak hiányzott neki valaki,aki aggódhat érte és megkérdezi,hogy hogy van. Szóval értitek...
2016. márc. 11. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!