Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltűrnétek egy ilyen baráti csajt? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány hónapja vagyunk együtt. Van neki egy csaj barátnője, akivel itt-ott szokott beszélgetni. Ez egészen addig nem is zavart, míg a barátom az illuminált állapotában 1x bevallodta, h ők anno lefeküdtek egymással és nekem ezt jogom van tudni szerinte. Nem szóltam erre semmit, de bántott a dolog, megváltoott bennem a nézet, h a párom egy olyannal írkod és barátkozik akivel anno szexuális kapcsolatuk volt. A csajszi tudja, h mi együtt vagyunk!

Ma a barátom nálam volt és a lány hívta őt azzal, h épp most jött futásból, sikerült 8km-t lekocognia és h ezért reméli, h büszke rá! Mikor a csajszi megkérdezte, h mit csinál, akkor a párom annyit felelt ra,h: most épp dolgozom! Miért nem mondta neki, h velem van? Ugyan ezt eljátszotta a születésnapomkor februárban. Hívta a csaj, ő pedig felvette azzal, h "éppen ünnepségen vagyok!". Úgy érzem, mintha nem merné neki elmondani amikor velem van. Nehezteltem is rá, mondtam is neki, h nem értem, h ilyen ürüggyel miért kell a másikat felhívni, h ő volt futni... Csak annxyit tudott mondani, h ő sem érti ezt, de ne legyek ezért kiakadva de belátta, h fordított helyzetben neki sem tetszene a dolog...

Van okom aggodni?

Hiába mondja, h szeret stb. egyszerűen ilyen eseteknél nagyon elvágja magát nálam és meginog bennem valami. H vajon tényleg csak én vagyok-e neki?! :(

23/L 25/F


2016. márc. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van okod. Mert ezek szerint azért titkolózik hogy vele jóba legyen és semmi vita ne legyen köztük. Tehát majd ha veled vége a kapcsolatnak, ő szeretne vele összefeküdni meg minden. Magyarul, ha dobod, ő nála fog vígasztalódni.
2016. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyu,nekem van egy nagyon jó fiú barátom. Mi együtt jártunk oviba,suliba,együtt buliztunk,együtt nőttünk fel. Sok rossz és jó dolog is van mögöttünk. Soha nem feküdtünk le,nem is tennénk olyanok vagyunk mint a testvérek,de ezt az ő barátnői rendszerint félre értik,féltékenyek rám. Pedig én nem hívom telón hülyeségek miatt meg semmi ilyen.

Szóval nálatok az a szitu,hogy nekik hébe hóba viszonyuk van.

Ha nem lenne,akkor mondaná neki amikor veled van. És szólna neki hogy ne hívja fel minden hülyeséggel. Ki a sz..t érdekel hogy mennyit futott. Vagy a pasiddal akart tusolni? Jó kis gerinctelen hogy kettőtök között glavíroz.

Én a helyedben meg keresném a csajt,és számon kérném,és persze közölném vele hogy mikor milyen beszélgetésüket hallottam. Ha emiatt dob a pasid akkor az azért lesz mert jóban vannak. Részeg ember igazat mond. Részegen úgy volt vele jogod van tudni a szexről de józanul nem mondta el az elején? Vicc az a pasi.

2016. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Válasza a kérdésemre, h miért nem mondta el a csajnak, h velem volt: Ne értsd félre, de nem, h nem mertem el neki elmondani, hanem úgy éreztem, h nem tartozik rá!

WTF???

Hisz azzal "mutatta" őt be, h ő az aki mindent tud, akinek minden kínját elszokta mondani...

2016. márc. 12. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

És mi van ha "nem tűröd el" - én az ilyen gondolkodású emberektől szabadulok gyorsan.


De mindegy ez. Az, hogy mi VOLT köztük, ne foglalkoztasson, főleg, hogy azért tudod, mert elmondta.

A telefonhívásokon se paráznék, ami ebben ellenszenves, az ami téged is joggal bánt hogy a pasid egyszerűen kihazudik téged az életéből. Hát az baj.

2016. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a srác teljesen bele van esve a csajba. Csak gondolom a csajszi lerázta, hogy épp nem akar semmi komolyat, de azért jól esik neki, hogy a pasid pitizik neki, mint egy pincsi.


Én a "most épp dolgozom" hazugsága után úgy vágtam volna ki, mint macskát ***ni. Persze, hogy nem mondta el, nehogy csökkentse az esélyeit. Gondolj bele mennyit szokott kettőtökről beszélni a lánynak, bár ha jól sejtem, akkor semennyit.


Kuka, mielőtt még megcsal. Eltilthatod tőle, de fölösleges, mert akkor majd titokban tolják a műsort. Annyit nem ér az egész, hogy megalázd és tönkretedd magad idegileg.

2016. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!