Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes lett a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes lett a barátom, de nagyon szeretem, mit tegyek? 20/l

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk már. Kissé meghízott, vagyis csak pocakja lett, de az jóó nagy. Szó szerint miiindent megeszik, lassan emiatt nincs elég pénzünk semmire.

Enni, sőt néha kezet mosni sem hajlandó magától. Kellek neki mindenhez.

Mit tegyek?



2016. dec. 14. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A gyerekesség miota szinonimaja az elhizottsagnak es a lustasagnak?
2016. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Lelki oka van ennek, méghozzá az, hogy alig adsz neki szeretetet, vagy nehezen tudod kimutatni, ami neki nem elég, viszont tudsz változtatni a helyzeten. Hatékonyabb kell legyen a kommunikációtok. Tőle is kérdezd meg, hogy mit szeretne, miket csináljatok a kapcsolatban, ami nem szex és nem kaja, találjatok közös tartalmas programokat is.

Neked is, neki is fejlődnie kell, nem szabad az ilyesmit mellőzni, főleg, ha jó ideje vagytok együtt. Amiket írtál azok pedig nagyon apró problémák, jönnek majd nagyobbak is, amelyekhoz össze kell tartonotok.

Hasznos olvasnivaló nektek: [link]

2016. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
élj eggyütt ezzel a zabagép pufimalaccal aki még hizni fog jó sokat.ez az élete.sok boldogságot:D
2016. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Az én exem is ilyen volt, annyi különbséggel, hogy mi még nem laktunk együtt, csak kamaszok voltunk, de komolyan úgy viselkedett, hogy 10 évet letagadhatott volna, meg felzabált mindent anyámék hűtőjéből. Ott is hagytam a p***ba. Döntsd el, hogy neked, jó-e ez így vagy nem. Ha nem hát hagyd ott. Nem fogsz sokat veszteni.
2016. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem dugd el az ennivalót.
2016. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
#5 a röfi kiszagolja azt is.. :D
2016. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, csak eddig "viselkedett". Most már megszerzett.. kezd leereszteni az ambíciója.
2016. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!