Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vissza fog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vissza fog még jönni hozzám?

Figyelt kérdés

2 éve itt volt nálam a lány nagyon el voltunk együtt reggeliztünk ebédeltünk, és az érintése nagyon furcsa volt a szívem csak elkezdett dobogni, és a csókolózás is nagyon jó volt meg a nadrágon keresztül szorította és simogatta a péniszem. Sose éreztem még ilyent a többi volt barátnőimnél. Amikor még velem volt a lány 14 éves volt. Azt mondta akkor nekem szeret de találka után már nem érdekeltem, és idén azt mondta csak tetszettem neki akkor, de már nem, van új barátja, engem meg sajnos le tiltott facebookról. :( Az új barátja nem szereti úgy mint én szeretem a lányt, agresszívnak látszik a srác aki majd pár év múlva meg fogja verni, volt barátnőimnek meg mondtam rosszul teszik ha elhagynak mert megfogja verni akivel van, és így is lett 5 év után akart vissza jönni hozzám az egyik volt barátnőm de én már nem fogattam vissza mert van már kettő gyereke, de már nem is szerettem. Most jön a lényeg a haverommal beszéltük a napokban a 16 éves lányról akit szeretek még mindig 19-20 éves korára már talán rá jön én lettem volna neki az igazi, és lehet vissza is akar majd jönni.(De én kevés esélyt látok)


Én 25 éves fiú vagyok.

Tudom kicsit nagy a korkülönbség de a szerelemnek nem lehet parancsolni. Nagyon kedves volt velem akkor a lány, Én meg azt hittem örökre velem marad, én nagyon kedves voltam vele. Fizettem neki a buszjegyet is, vettem neki egy tábla csókit is.

Találka után én párszor még kerestem de ő nem válaszolt vissza én még írtam még neki 8x írtam neki akkor de ő nem írt vissza 1x mondtam neki unokaöcsémnek hiányzik a lány de erre se írt vissza csak el olvasta. Idén rá írtam újból mert még mindig szerettem ő azt mondta ilyenkor kell ráírjak idáig lese sz@artam, én mondtam neki nem írt vissza nekem kérdeztem tőle miért nem írt vissza, erre azt válaszolta csak úgy. Meg nem tud már bennem meg bízni. Nem tudom miért engem hibáztat ha vissza írt volna amiket kérdeztem tőle akkor még mindig velem lenne. Haverom azt mondta nekem mit várjak ilyen fiatal lánytól csak kalandokat keresi még, szintén a nővérem is ezt mondta nekem még kalandokat keresi még.



2016. dec. 16. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Te beteg vagy ember.. 23 évesen egy 14 eves lany fogdosta a farkad, csokoloztal vele.. Szerinted ez normalis?
2016. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Vannak bajok.. Ne várj a lánytól semmit, egyáltalán nem érdekled, valszeg megjött az esze és nem akar belebonyolódni semmibe a pedomacival. Elég gáz, hogy a korosztályodtól annyira el vagy maradva értelmileg és érzelmileg, hogy pubertáló lánykák után kóslatsz, a helyedben ezzel kezdenék valamit ahelyett, hogy várnék a halott ügyre.

2016. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aglaiophoné


Én nem vagyok beteg, én csak bele szerettem én meg azt hittem ő is szeret engem. Mondta akkor mikkor nálam volt a volt barátjába csalódott, és mondtam neki én is csalódtam a volt barátnőimbe.

2016. dec. 16. 17:17
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
77%
Ezt hányszor írod még ki? Mindenhol le lett írva, hogy beteg vagy.
2016. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Költőnő


Meg se szólaljál inkább jó. Nem is tudom miért vagytok itt fent csak azt tudjátok mondani beteg vagyok. Olvastam itt pár kérdést nem csak én vagyok így hogy fiatal jön be, de ezért ők meg kapták rendes választ.

2016. dec. 16. 18:52
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
76%
Hát de mit nem sikerült a korábbi válaszokból megérteni? Ritkán van ekkora egyetértés gykn. Egy tini agyi szintjén mozogsz, értsd már meg. Már a sztori is beteges, de ez a vergődés két év után csak felteszi az i-re a pontot.
2016. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A haverommal beszélgetünk a lányról a héten lehet 20 éves lesz a lány akkor már lehet rájön, és lehet vissza akar majd jönni. DE EZT A HAVEROM MONDTA ezért írtam ki csak, lehet a haveromnak igaza van egyszer minden nő rá jön ki bánt jól vele, csak akkor már későn jönnek rá. Mint az egyik volt barátnőm 5 év után jött rá hülyeséget csinált most már el tűri veri az ura fojtogatja meg csalja mert ott van neki a kettő gyerek.
2016. dec. 16. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

"agyon kedves volt velem akkor a lány, Én meg azt hittem örökre velem marad, én nagyon kedves voltam vele. Fizettem neki a buszjegyet is, vettem neki egy tábla csókit is."


Ennél a mondatnál döbbentem rá, hogy egyetlen egy találkozóról beszélsz.

Ne haragudj, ez beteges, amit csinálsz. Nagyon. Én a lány helyében nemhogy azon gondolkodnék, hogy visszamegyek, hanem félnék tőled, hogy mikor kattansz be és kezdesz vadabbul zaklatni...

2016. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 8


Sose bántanám a lányt, mert nem vagyok olyan fiú aki bántaná és zaklatna egy lányt.


Már régóta ismerem a csajt, az egyik volt ex barátnőm szomszédja volt Akkor ez a lány 8 éves volt, és a ex barátnőm előtt oda nyúlt nekem nadrágon keresztül, köpni nyelni nem tudtam. De akkor ez a lány el kezdte simogatni az ex barátnőm apját.

2016. dec. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!