Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban aki tetszik nekem de én nem vok az esete. Ezt mi már megbeszéltük de a hétvégén osztálykiránduláson voltunk és hát. ?

Figyelt kérdés
Kicsit elszórakoztunk (semmi rosszra ne gondoljatok) de teljesen másképp viselkedett velem. Mintha a barátnője lettem volna de én még állítólag nem tetszem neki akkor miért viselkedett így velem? A pia lehet az oka? vagy mert télleg szeret? SEGÍTSÉG
2010. máj. 2. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

honnát tudnánk mink azt aranyom, hogy szeret-e téged a fattyod?


Jucika néni 74/L

2010. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne nagyon éld bele magad.

velem is volt már igy, de aztán semmi. ha nincs több jel akkor semmi nem változott.

2010. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hallod.. ez olyan ismerős.. egy osztály-házibulin én ugyanígy voltam egy sráccal, csak h mi még be is jöttünk egymásnak.. együtt alaudtunk- semmi több- ez nyár elején volt. nyáron nem találkoztunk..

Suli meg mikor kezdődött és taliztunk és szobajött akkor már nem is emlékezett semmire..

szal bele ne éld magad!! :D :P

2010. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

osztom,ne éld bele magad.

számtalanszor belefutottam már ebbe a csapdába.

szinte 100% h semmi nem lesz belőle.

szomorú,de így van.

max 1-2x kavartok,esetleg több,de ne számíts romantikára,rózsákra,párkapcsolatra.

2010. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!én sem nagyon reménykedtem.....

de azért mégis fura volt...az este után is

másnap tökre normális volt velem

pedig általában engem szekálni szokott..

2010. máj. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!