Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartod fontosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak a csókokat, csókolózást a párkapcsolatban, ill. a testi kapcsolat során? Kapcsolatodban mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Eddigi exeim (nem volt sok) a kapcsolat kezdetén megcsókoltak, később nem és a testi kapcsolatkor sem. Én ezt furcsának tartom és ezért is szakítottam, mert hiányoltam.
2011. jan. 17. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon, nem telik el óra csókolózás nélkül, a puszi küldözgetésről és egyebekről már nem is beszélve, pedig már egy éve együtt vagyunk.

22/L

2011. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon fontosnak tartom akkor is ha csak úgy elvagyunk és tesi kapcsolatnál is. Ha már nem oylan gyakori ,vagy több ideje nem csókol meg, akkor én is furcsának találom és úgy gondolom , hogy akkor már nem az igazi a kapcsolat és hamarosan következik a szakítás.
2011. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fontosnak tartom!


Szinte minden nap csókolózunk amikor együtt vagyunk, vagy vacsinál vagy ebédnél a falatokat úgy adjuk egymás szájába, és átlagosan 3 naponta szexelünk. Minden nap simogatjuk egymást, és szinte minden nap úgy alszik el a barátnőm hogy mindaddig simogatom...26/f

2011. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem fontos,de a páromnak nem...

3 éve vagyunk együtt,eleinte "állandóan egymás szájában voltunk",de ez hamar alábbhagyott.Neki az is csóknak számít,ha ad egy hosszú puszit a számra,ezt gyakran meg is teszi,de igazi nyelves csókkal ritkán "támad le" szeretkezésen kívül.

2011. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon fontos és szerencsére a párom is így gondolja.3,5 éve vagyunk együtt,de még mindig rengeteget csókolózunk és szájrapusziból is kiosztunk vagy 100-at egy nap. Szex közben szinte végig csókolózunk,ez hozzá tartozik.Nem tudom elképzelni enélkül a kapcsolatunkat,nekem szükségem van rá,hogy érezzem a szeretetet.

19/L

2011. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!