Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a parom es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom es a csaladja a hazassaggal nyustolnek de en nem akarok meg hozza menni?

Figyelt kérdés

Nem a hazassaggal van a problemam, hanem a parommal, ugy erzem a kapcsolatunk meg nem erett meg erre, illetve en meg nem tettem tul magam bizonyos serelmeken.

Idegesit, hogy eroltetik a hazassagot es ma pl az anyja kijelentette hogy jovore hazasodnunk kell, mert itt az ideje. Parom is folyton ezzel jon es azzal hogy a multon tul kell lepni, el kell felejteni. Szeretem ot, de most ugy erzem hibat kovetnek el ha hozza mennek es amikor errol van szo akkor szomoru leszek.

Aki volt hasonlo helyzetben az hogy kezelte es hogy alakult a kapcsolatuk??


2016. dec. 19. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mondod ezt meg nekik kerek perec?
2016. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Paromnak megmondtam, csak duzzog es folyton azzal jon hogy sajnalja hogy csalodast okozott es amit irtam, hogy a multat elkell felejteni. A csaladjanak meg inkabb nem pakolom ki a szennyest a kapcsolatunkrol. Az anyjaban amugy sem bizom, o is bantott eleget.
2016. dec. 19. 21:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le.
2016. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ki itt a pasi, meg a nő? Hány évesek vagytok? Ja, ne vedd el, míg úgy nem érzed, hogy itt az ideje.
2016. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En vagyok a no. En 34, o 28.
2016. dec. 19. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a dolog úgy hangzik, hogy jobb lenne hanyagolni. Az egész kapcsolatot.
2016. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hozzá menni akk ne menj. Ha emiatt is folytatják akk mondd azt h elhagyod ha nem fejezi be.
2016. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mar igencsak korban vagyok, de akkor sem akarom elsietni, hogy utana meg amiatt sirjak hogy megbantam.
2016. dec. 20. 07:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idősen sem akarsz hozzá menni a pasidhoz, tök mindegy mi miatt, akkor minek vagytok egyáltalán együtt? Kár erőltetni ezt az egészet. Lehet rég találtál volna jobbat.
2016. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazából jogos: ha bajod van, vagy csak egyszerűen e világban nem látod értelmét lekötni magad amúgy sem, nemhogy vele, akkor az idejét sem kéne rabolni, mert mind őt, mind magadat megfosztod egy alkalmasabb(?) másik lehetőségétől.


Nem is értem az embereket, mit várnak egy, az állam által irányított kapcsolat létrehozásától...

2016. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!