Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyfolytában megaláznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfolytában megaláznak a pasik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat csúnyának, inkább különlegesnek külsőre. Se nem szép, se nem csúnya. Hatalmas hajam van, mint egy oroszlánsörény, amit most festettem feketére, és sokszor vonzza az emberek tekintetét, mondták már többször.

A lényeg, hogy akármilyen pasival beszélgetek, beszólogatnak, megaláznak. A PÁROM, aki elméletileg szeret, közölte, hogy nincs szemem, nagy az orrom, büdös a szám, szálas a hajam, stb. (mosok fogat, a szemmet festem, a hajamat meg kezelem, balzsammal és pakolással).

SZóval jogtalannak érzem.

Az idegen fiúk és haverok meg lekezelnek. Idegen társaságban én vagyok az egyetlen lány, akihez nem jönnek oda, nem beszélgetnek vele, mindig én megyek utánuk. Ha meg nem teszem, piszkálnak, hogy szótlan vagyok.

A legjobb haverom is egyfolytában lehord mindennek, hogy unalmas vagyok, ki vagyok égve.

A lányok nem ilyenek velem.

Múltkor a párom baráti társaságával mentünk el kirándulni. Az egyik csaj magassarkúban jött mellettünk, csendben, alig szólt egy szót. Én szintúgy, mert nagyon fáztam, mire a párom és a többiek is engem piszkáltak, hogy miért vagyok csendben. A csajt egyszer sem, sőt, hozzá oda mentek BESZÉLGETNI.

Én kezdeményeztem, mire otthagytak.

Mivel válthatom ki ezt a fiúkból, és legfőbbképp a páromból?

Mindig mosolygok, ha egyszer komoly vagyok akkor azért kötnek belém, ha mosolygok, azért, egyszóval a puszta jelenlétem irritál mindenkit...


2016. dec. 20. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert hagyod.

A pasid nem a párod, dobd ki a fenébe. A fiú haverokat szintén küldd el a búsba, hogy mással szórakozzanak, nem az az életcélod, hogy neki akarj tetszeni, ba.szogasson olyat, aki bejön neki. Esetleg odaszúrhatsz te is, hogy rajta milyen dolgok nincsenek a helyükön, mert senki se tökéletes.

És ha a lányok normálisak veled, akkor inkább keresd az ő társaságukat, esetleg ha valakivel jobban összebarátkoztál, akkor vele beszélgess el erről őszintén, hogy szerinte mi veled a gond, amiért mások így viselkednek veled.


De azt soha, senkinek ne hagyd, hogy így alázzon, főleg nem a "párodnak", akinek pont az lenne a dolga, hogy szeressen! Ha ennyivel beéred, akkor mindig ennyit fogsz kapni!

2016. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Mert eltűröd, azért. Nem a te hibád, ha megbántanak, de neked kell kiállnod magadért és leállítani őket. Miért vagy olyannal, aki így bánik veled? De most őszintén? Első ilyen alkalommal ki kellett volna vágnod a p-csába. Te meg ne koslass az ismerős fiúk után, szerezz jobb barátokat, de még egyedül is jobb, mint ilyenekkel.

Állj ki magadért, legyél karakán, azért gázolnak át rajtad, mert - sajnos ez ilyen - rajtad át lehet. Tessék visszaszólni.

2016. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem ismerünk, mégis honnan tudhatnánk?
2016. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez jó kérdés.


Próbálom elképzelni, ezt a hajat, lehet, hogy túl kirívó, de lehet, hogy jól áll neked, küldhetnél egy képet magadról, ha gondolod.


Lehet, hogy az látszik rajtad, hogy nagyon nyitott vagy, de valójában visszahúzódó vagy, csak ezt nem látják rajtad, és nem értik, hogy miért vagy szótlan.

Ez csak egy felvetés, ahhoz ismernem kéne téged, hogy tudjak pontosan válaszolni.


Kicsit én is tapasztalok hasonlót, hogy velem nem beszélnek annyira, mint mással, inkább próbálnak kerülni.

2016. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítő válaszatitokat! :)

Nyilván ennyiből nehéz tudni, csak tanácsokra, ötletekre vártam. :)

Őszinte leszek, volt egy időszak, amikor nem hagytam magamat és visszaszóltam egyfolytában. A következménye az lett, hogy elkezdték terjeszteni a társaságban, hogy én mekkora egy bunkó paraszt vagyok, és mindig van valami bajom.

A lányok sose bántanak, nekik a hátrányuk, hogy CSAK magukról beszélnek, ha meg feldobok valami témát, mert már unom, hogy 2 órán át azt hallgatom, hogy a srác nem ír vissza és nem hívja fel telefonon, akkor nem érdkeli őket és folytatják tovább.

2016. dec. 20. 10:50
 6/17 A kérdező kommentje:

4. válaszoló. És te most hogy vagy? Vannak barátaid?

Ez a haj nagyon érdekes, szerintem jól áll, én imádom. Kiskoromban sokan piszkáltak miatta, de mára elfogadtam, és büszkén viselem. Hordom.

Sokszor idegen helyen megdicsérik, hogy milyen dús és nagy, és, hogy ilyet még nem láttak, szóval pozitívumként élem meg.

Amit írtál, az könnyen lehet. Én úgy érzem nem vagyok visszahúzódó, csak valamiért nehezebben oldódom.

2016. dec. 20. 10:52
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Csak azt lehet megalázni, aki hagyja!

A fiatal fiúk főleg társaságban nagyon hasonlítanak egy falka kutyára. Ergo egymásnak bizonyítják a dominanciájukat azzal, hogy téged aláznak. Törd le őket! Példaképp: ha a pasid ilyet mond, hogy nagy az orrod, reagálhatsz azzal, hogy bár ő is elmondhatná a farkáról ugyan ezt!


Ez csak egy példa. De! Nő vagy, legyen tartásod! Ha aláznak, pofozd fel őket! Ha látják, hogy félsz tőlük, annál jobban fogják csinálni, mert a fiatal fiúk sajnos idióták!


Vagy hanyagold ezt a társaságot, ne tűrd ezt el!


30/F

2016. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert nulla az onbizalmad, az ilyeneken atgazolnak.. Nem csoda ha nem ertekelnek, Te sem ertekeled magad. Ha ertekelned magad, ezt a barmot akit parodnak nevezel kivagnad a francba es vegleg. Hisz nem szertet teged. Egeszeben veve az az erzesem, h a baratod tarsasaga nem a te tarsasagod. Kulonben mekkora esz lehet egy csaj, aki magassarkuban megy kirandulni!!!;) Ha inkabb vele beszlgetneke menjenek a fenebe mind. Nezz mas baratok utan!
2016. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Akkor elterjed, hogy bunkó paraszt vagy, nagy ügy. Szerintem az egész társaságodra ráférne egy jó alapos megújítás, de komolyan.
2016. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"A PÁROM, aki elméletileg szeret, közölte, hogy nincs szemem, nagy az orrom, büdös a szám, szálas a hajam, stb."


Jó bunkó pasid van.Talán nemis szeret. Még inkább dicsérni kéne téged,nem ócsárolni.Elveszi az önbizalmad. Hagyd ott.Találsz jobbat,aki valóban szeret.


Amiket leírtál hogy a barátaid.Hát ők nem a barátaid.Cseréld le őket is.


Ne akarj mindenkinek megfelelni. Lesz akinek az lesz a baj ha mosolyogsz,lesz akinek az ha nem.Légy önmagad.

2016. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!