Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok meghízik, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok meghízik, kevésbé kívánjátok vele a csókot, szexet?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan 10-15 kiló hízásnál (és egyértelműen nem az izomgyarapodásra gondolok, hanem a hájgyarapodásra).
2016. dec. 20. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Eleve nem lesz olyan a párom, aki képes lenne így elhagyni magát. Szeretek mozogni, párom is szeret, így elképzelhetetlen, hogy ennyit hízzunk.

Aki meg meghízik, az viselje a következményeit, főleg az egészségügyit!

2016. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem! A párom is pont 15 kilót hízott, ugyanúgy szeretem! Ha valaki emiatt nem kívánja a másikat, akkor sajnálom, h ennyire lelki szegény és felszínes a saját párjával szemben...
2016. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RoseTyler ***** válasza:
58%
Igen, kevésbé kívánom, de egy ideig próbálom ezt nem észrevenni rajta. De a páromat is zavarta, amikor kb. 10 kiló hájat magára szedett (elég látványos volt és hülyén oszlott el rajta), le is adta gyorsan. És érzelmek ide vagy oda, a testével szexelek, nem a lelkével. A feltűnő túlsúly meg nagyon lelomboz szexuálisan. És írom ezt úgy, hogy valaha rajtam is volt 20 kg háj. Hát, elég gáz volt(am).
2016. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Bárhogy szereted, egy ekkora hízásnál nagyon észrevehető, -szeretkezésnél igen is zavaró! -Liheg, izzad, elfárad... stb, -legyünk már őszinték!

(N)

2016. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Bejönnek a teltebb csajok, de van egy határ. Ha hátráltat bármit a dolog, akkor már nem kívánnám.


#RoseTyler könnyen megoldja a dolgot. Szól a Doktornak, bepattan a Tardisba és visszamegy a vékonyabb párjához!

2016. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RoseTyler ***** válasza:
#5: Haha. Persze. Allons-y! :D
2016. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aham, szóval a 10. Doktorral mennél! :D
2016. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 RoseTyler ***** válasza:
Ha már Rose, akkor 10-es. Nem? :)
2016. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ez egy oltári baromság. Másfél éves házasodtunk össze azóta vagy 15 kilót felszedett a férjem és engem egyáltalán nem zavar. Őt zavarja de mindig mondom neki hogy rajta áll mit akar. Amúgy meg velem hizik mert én neg kismama vagyok és ő sem undorodik tőlem pedig rengeteget felszedtem
2016. dec. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!