Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatba kezdenétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatba kezdenétek ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Akinek korábban több egyéjszakás kalandja volt, amitől már most kevésbé bíztok meg benne. Ez legyőzhető? HOGYAN???

Minden más passzol.



2016. dec. 20. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem,mindig ottlessz a kétely,és kutyából....ismered.
2016. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden ember képes a változásra. Ha ő tényleg komolyan gondolta, hogy ezt az egyéjszakázást abbahagyja, akkor oké.


" amitől már most kevésbé bíztok meg benne."

akkor minek jöttél vele össze? időpocsékolás mind a kettőtök részéről!

2016. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ha ilyen érzêsek lennênek bennem akkor plàne hogy nem !Mindennek alapja a bizalom!Mégha meg is biznêk az ilyenbem akkor nagyon óvatos lennék !
2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, előbb jött össze vele és azután derült ez ki.

Amúgy szituációfüggő. Ha valakinek mondjuk azért volt, mert pl. x éven keresztül a munkájának élt és csak ennyi fért bele mellette, azt jobban meg tudom érteni, mint ha valaki x évet végigbulizott és hát ez meg hozzátartozott neki. Biztos érted.

2016. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem lenne hozzá gusztusom. Egyszer egy randipartnerem közölte, hogy én vagyok a tizenhatodik az életében. Eléggé elment a kedvem az ismerkedéstől.
2016. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jöttem vele össze. Csak bezavarnak az érzelmek.
2016. dec. 20. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha lenyugodott, nem zavarna. Ne gondold, hogy egy visszafogottabb személy, ha épp alkalma lesz, nem fog megcsalni, csak mert eddig tett ilyet.
2016. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Attól hogy valakinek volt több egyéjszakás kalandja, még nem jelenti azt hogy csalfa. tehát nem értem a problémát. nem vagyok emiatt bizalamtlan mások felé. Igen legyőzhető a bizalmatlanság ha rendet teszel a kis fejedbe és kitalálod mi a fene bajod van. :D
2016. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!