Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy olvassam el a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy olvassam el a facebook üzeneteit?

Figyelt kérdés

Tudom, sértő, ha már ez megfordul a fejemben, de muszáj.

Anno az előző barátom facebookon levelezgetett egy másik lánnyal. Mindig elfordította a telefont, előttem nem lépett be. Mikor megkértem, hogy mutassa meg, nem akarta, majd nagynehezen megtette. Láttam, hogy ment a szeretlek, szívek, stb.

A mostani párom is furán viselkedik.Ő még rosszabb. facebook függő, pisilni is viszi a telefonját és addig belép. Ha kimegyek zuhanyozni, addig fent van. percenként nézi, hogy írt-e valaki, ha kirándulni megyünk, akkoris óránként. Moziból kijövet az az első, hogy megnézze. Azt tudom, hogy nem csak férfiakkal beszél, hanem nőkkel is, akik ráadásul bókolnak neki és nagyon helyesnek tartják a páromat. A párom heti rendszerességgel lesz ismerőse idegen lányoknak.

Anno egyszer bele néztem a telefonjába, és az exével beszélt, aki bugyikat küldött neki. A többit nem láttam, de a párom mondta, hogy elmtileg mondta a lánynak, hogy ne küldjön ilyet, de ezt nem tudom biztosra. Nem akarta megmutatni a beszélgetést.

A lényeg, hogy mindig lefordítja a telefonját, nem lehet mellettem, nem tölti mellettem, nem engedi, hogy képeket csináljak. Múltkor telefonáltam, és ő is. Megkérdezte én kivel, elmondtam, és amikor visszakérdeztem nem mondta el, hogy ő kivel.

Facebookra előttem nem lép be, és sokszor hajnali egykor még rezgőre van állítva a telefonja, mert chatel.

Nem hajlandó megmutatni.

Tudom, gáz, amit teszek, hisz nincs bizalom, és szinte egyértelmű...de kell nekem valami bizonyíték, hogy tudjam.

Ő is azzal piszkál, hogy én folyton telefonozok, mire mondtam neki, hogy tessék belépek és nézd meg nyugodtan. Nem az már nem kell.


2016. dec. 20. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Már most sem bízol benne! Miért akarod megnézni akkor az üzeneteit? Ha találsz valamit akkor sem lesz több a bizalmad... Már most szakítani kellene. Főleg, h idegen lányokkal fecserészik.
2016. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem lesz több a bizalmam, de magamban biztosabban le tudnám zárni, mivel nagyon szerelmes vagyok. Mindenki azt mondja, hogy teljesen elvakít a szerelem. Pont ezért akarok valami észheztérítőt olvasni, hogy ne legyen olyan fájdalmas.
2016. dec. 20. 21:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég gyanús. Én sem szoktam megmutatni direktben az ilyeneket. De sokszor van, hogy épp nézek valamit facebookon és azt megmutatom, vagy valakit ő akar megmutatni és én vagyok belépve és nálam keresünk rá. meg ez is, hogy fényképezni sem enged vele. Háát.


És így tényleg nem jó, hogy te kéred, hogy mutassa meg, igazából ez úgy lenne jó, ha ő érzi vagy látja, hogy félreérthető helyzet van, akkor szól ő, hogy nézd meg. Nálunk is volt ilyen többször.

2016. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nálam ez ajtó, kilincs, és lehet menni :)

Tudod ki élne így, titkolózva, rejtegetve előlem üzeneteket. Ha nem bírja felvállalni, akkor viszlát. Ha meg olyat ír, amit nem kéne, akkor úgyszintén.

Ilyet csak azzal lehet játszani, aki hagyja magát.

2016. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is: eszedbe ne jusson belenyúlni a dolgaiba! Egyrészt nagyon mocsok húzás, másrészt ha bármi rosszat megtudsz, hogy mondod el neki? Magadat is lejáratod vele, mert ő meg azt veti majd a szemedre, hogy a személyes cuccai közt turkáltál (tök jogosan).

Másodszor: ha tényleg szólt volna, nem kapna bugyikról képeket, tehát benne van a pakliban, hogy titkol előtted valamit. Amikor én ajánlatot kaptam, önként megmutattam a páromnak, nem pedig eltitkoltam előle.

Harmadszor: megéri vele így kapcsolatot fenntartani?

2016. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
az nem biztos, hogy megcsal, de szerintem csinál olyasmit, ami bántana. pl itt a gykn levelezget szexről :D
2016. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alapból kell a privát szféra, amit támogatok.

Viszont mindig az én facebookomon kell keresni az Ő ismerőseit, ha meg akarja mutatni. Ha van valami videó, az oldalt is kinyomja, hogy ne lássam véletlen se, ha valaki ír neki. A gépére se tudom a jelszavát, nem adta meg.

Már én is az ajtó kilincsen gondolkozom, csak ha meg semmi nincs akkor buktam. :(

2016. dec. 20. 21:40
 8/20 anonim ***** válasza:
#4 szerintem ez a másik véglet. szerintem az is borzasztó érzés, amikor a másik annyira bizalmatlan, hogy tudom nem csinálhatok semmit amiről nem tud, vagy balhé lesz. mint egy szülő, aki mindent tudni akar.
2016. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4. válaszló.

Tudom, nem volt szép dolog, be is vallottam, hogy anno megnéztem neki. Bocsánatot kértem.

Sose voltam az, aki korlátozza a párját, és ezzel ő már sokszor visszaélt, amit be is vallott.

Anno, mikor az exem megmutatta a beszélgetést, egy kő esett le a szívemről.

Nyilván nem mondanám meg neki, amit olvastam, de könnyebben el tudnám engedni legbelül. nem miatta akarom elolvasni, hanem, hogy könnyebben elengedhessem és lezárhassam magamban. Mert így nem megy.

2016. dec. 20. 21:43
 10/20 A kérdező kommentje:

6. válaszoló!

Én nem akarok mindent tudni, sőt.

Sokszor nem kérdezek, pedig gyanúsakat csinál. Ő bezzeg mindent kérdez tőlem: hova mész, kivel, kivel beszélsz, kinek írsz hajnali egykor, min nevetsz, ki írt vicceset neked, stb.

2016. dec. 20. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!