Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ezt írta az előbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ezt írta az előbb, mekkora a baj?

Figyelt kérdés

Szóval, küldtem neki egy videót amiben táncolok, toldacuccot.hu-n keresztül, és azt írta:

"**(nevem)**, ne haragudj, de rosszt érzést kelt, ahogyan nézem. mintha egy beteg mozgássérült ebert látnék. végig fogom nézni, de elégy nyomasztó :/"

Most akkor ez mi, ennyire bénán táncolok, vagy ennyire nem tetszek neki, vagy ennyire bunkó?


2016. dec. 21. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt azt jelenti, hogy szarul táncolsz, és max. undort kelt benne. Nem nehéz kitalálni.
2016. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be neki a dolog, nem tetszik neki. Szóval ne csináld.
2016. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
kiábrándult belőled,lehet nemis érdekled már.nem fog kivánni többet.
2016. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Mégha nem táncolsz szerinte ugy mint egy profit rúd táncos ez azért szomorú hogy semi pozitivat nem mondott rólad!PlLegalább láthatlak vagy csinos vagy csak gyakorolnod kell Meg!Nem keltettél del benne érdeklgdést ez nem a the hibàd the legalább megpróbáltad de ö sztem nem kiván nem szeret!
2016. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem keltettél benne fel érdeklödést de ez nem a te hibád !
2016. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem szeret ha szeretne akkor még ha nem is tetszene a tàncod és ennek hangot adna,akkor sem ilyen megalàzó, lekezelő stilusban. Hidd el az ilyet jobb előbb dobni, mint utóbb.
2016. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Suttyó a srác. Nem a legjobb eszközt válaszotta a motivációd fenntartására, növelésére.

Gondolom belehalt volna, ha mondjuk ezt írja: "Igazán kedves tőled, hogy a kedvemben akartál járni. Lehetne, hogy máskor ezt így, úgy, amúgy csináld...úgy imádnám, ha így tennél?! Köszönöm" :)

Ez nem szerelem.

2016. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
47%
Szerintem csak őszinte, örülj neki, hogy ilyen őszinte srác!...Mondjuk fogalmazhatott volna finomabban.
2016. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszél itt mindenki hülyeséget, mert nincs konkrétum. (a videót linkeld) :D
2016. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindhárom!

Egy dolog, hogy nem jól táncolsz, és kritizálta.

A másik, hogy annyit nem tudott rá írni, hogy "de legalább jó a se.gged", vagy valami...

És ahogy megfogalmazta az egészet, az alapján teljesen egyértelmű, hogy egy gyökér.

2016. dec. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!