Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek egy SMS jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angelika balazsova kérdése:

A férjemnek egy SMS jött egy nőtől lehet kapcsolat koztek?

Figyelt kérdés
Egy sms erkezett neki hogy szexpartnert keres akkor csak hivja fel ot es azonnal lehet nem tudom mit gondoljak volt e valami koztuk vagy nem ő mindent csak tagad
2016. dec. 22. 17:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy csak reklám.
2016. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
52%

Ha ennyire nem bízol benne,akkor miért vagytok együtt,miért mentél hozzá?

Nekem alap,hogy bízok a páromban. Jó,nyilván megijednék először az sms-re, de simán lehet,hogy unatkozó hülye gyerekek viccelődnek.Vagy hogy félre ment az sms. Én hinnék a saját páromnak.

Nyilván a tiédet és a kapcsolatotokat nem ismerem,úgyhogy neked kell eldönteni,hogy igazat mond -e

2016. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
53%
XD :D Ez csak reklám sms Te.
2016. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
35%

Honnan tudják a telefonszámát?

Biztos beregisztrált valahova.

Az pedig nem nagyon fér bele.

2016. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
68%

Én nem regisztráltam sehova, mégis kaptam már olyan üzenetet, amiben állást ajánlottak egy belvárosi szex-masszázs teremben. Elég gáz lett volna, ha a párom arra következtet ebből, hogy kVrvának álltam.


Amúgy hogy jutott a tudomásodra? Megmutatta/felolvasta?

2016. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
60%

Én is bíznék/bízok a páromban.


Volt egy munkatársnője, aki nagyon rá volt kattanva. A férjem kezdettől visszautasította, mégis nyomult vagy 3-4 hónapig. És? Mindegy kik és hogy nyomulnak, a lényeg hogy a párod mondjon nemet.

Igaz, én nem találtam ilyen sms-t, a férjem már az elején mondta hogy "furcsa" a kolléganője, aztán fb-on írt neki esténként amit az először nem is tudott hova tenni.

2016. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, de nekem pl. pont tegnap hozott egy levelet a postás az Orbántól.

Szerinted viszonyom van vele??!

2016. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 TappancsMancs ***** válasza:
32%

"ő mindent csak tagad"


Hogy hogy tagad?

2016. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%
És hogy lehet az, hogy ez az üzenet nem tőled származik ???
2016. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Hat mi nem vagyunk mar ojan jo viszonyba sajnos es sajnos szexualisan sem akar velem lenni ugy tudtam meg hogy beleneztem a telefonjaba es ez rendes tel.szam ez neki kultek mert az o neve is szerepelt benne es mar nem tudom hogy Meg tette e mert sajnos velem sem nincs egyutt es ezert nem birom benne
2016. dec. 22. 17:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!