Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek egy SMS jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angelika balazsova kérdése:

A férjemnek egy SMS jött egy nőtől lehet kapcsolat koztek?

Figyelt kérdés
Egy sms erkezett neki hogy szexpartnert keres akkor csak hivja fel ot es azonnal lehet nem tudom mit gondoljak volt e valami koztuk vagy nem ő mindent csak tagad
2016. dec. 22. 17:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy csak értelmesen szeretne elbeszélgetni valakivel. (?)
2016. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Sajnos mérlegelni kell. Tegyük fel hogy félrejár. Te ezt úgyis tudod, hiszen nem hiszel neki. Mennyire rossz ez neked? El tudod viselni ezt az állapotot? Van menned máshová? A másuk verzió, hogy téves az sms. Párommal társkártyások lettünk, és árukapcsolásként mindig jöttek reklámok.
2016. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Beszelgetni velem is lehetne megerto vagyok ha pedig massal akar beszelgetni akkor meg legalabb ferfi legyen ne no
2016. dec. 22. 19:16
 24/42 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésemre válaszoltál.
2016. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nagyon rosz es nem tudom elviselni es nem hiszem el hogy nem volt vele mert akkor minek lett volna neki kuldve a sms a neve is ott volt a smst felre nem kuldhettek es ha pedig en tevednek amit en hiszek akkor sem baj elvegre mindig roszat tesz
2016. dec. 22. 21:40
 26/42 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is kaptam ilyen SMS-t. "Kati vagyok, szexkapcsolatot szeretnék" valami ilyesmi hülye szöveggel. Kicsit benézte, 38 éves nő vagyok.
2016. dec. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Anyám...kiugrott a szemem fájdalmában a helyesírásodtól. Borzalmasan fájdalmas volt olvasni a firkálmányod. Egyébként meg az a véleményem, hogy egy halott kapcsolatban vagy. Nem értem ilyenkor ahelyett, hogy itt siránkoznak kedves nőtársaim miért nem lépnek?? Ja...mert buták..elfelejtettem.

Szórakozni csak azzal lehet aki hagyja magát. Örök igazság.


Hogy kérdésedre is válaszoljak, valószínűleg csak egy reklám.

2016. dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Ha nagyon rossz, és benne maradsz a kapcsolatban, akkor felemészt, megbetegít. Nagyon sajnálom. :-( Van valami terved?
2016. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Ha már nincs rendben köztetek minden, kb éltek egymás mellett mint a lakótársak,akkor benne van a pakliban,hogy van valakije. De szerintem ez várható. Mondjuk én alapból nem maradnék ilyen kapcsolatban benne.

Egyébként a helyesírásoddal próbálj kezdeni valamit,mert borzalmas. Ha később ismerkedni kezdesz, úgyis fogsz beszélni a leendő randi partnerekkel interneten. De az meg elég ciki,hogy úgy írsz,mint a 8 általánost végzett romák. Nem túl vonzó,szóval próbálj rajta javítani.

2016. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező szlovákiai magyar,azért ilyen az írása. Ne piszkáljátok emiatt!
2016. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!