Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek egy SMS jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angelika balazsova kérdése:

A férjemnek egy SMS jött egy nőtől lehet kapcsolat koztek?

Figyelt kérdés
Egy sms erkezett neki hogy szexpartnert keres akkor csak hivja fel ot es azonnal lehet nem tudom mit gondoljak volt e valami koztuk vagy nem ő mindent csak tagad
2016. dec. 22. 17:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%
Én hívást is kaptam már ilyet hogy látta a neten mit tudom én hol hogy telefon szexelnék. Aztán elmagyaráztam neki hogy téves. Fent se vagyok sehol. Szóval lehet hogy félre ment.
2016. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Na de akkor itt egyáltalán nem az a legnagyobb baj, hogy a férjednek milyen üzenet jön, hanem hogy egyébként is értelmetlen együtt lennetek.
2016. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Jaj es voltak mar ijen smsk de azt mindig elmondta de ezt nem tudom csunya dolog belenezni a telefonjaba de etetem es bele is neztem es a leg roszabb hogy azt az smst lattam sotto egyszer hivta egy no el is ment akkor de mielott elment tagatta hogy no volt azt Meg a huje is tudja ki no es ki ferfi hangok szerint
2016. dec. 22. 18:04
 14/42 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj igy is ideges vagyok es kepzeld eloszor terhes is voltam azota mar 1 es fel eves kislanyom van a madodik sajnos meghalt ugyhogy en nem vagyok kamu kirajno szaja le rolam es kesz eloszor kerdezze utanaszologass be ha nem tudod ki hogy el akkor eloszor nem kell le szolnod senkit sem ha meg ugy van akkor ne irj visza nem vagy kettles es bocsanatot kerek mindenkitol ez csak egy szemejnek szol
2016. dec. 22. 18:10
 15/42 anonim válasza:
100%

A másik kérdésnél is javasolták hogy válj el, ha neked jó így akkor szenvedj tovább nyugodtan, aztán majd a te lelkeden szárad ha a lányod lelkibeteg lesz.

Egyébként az első belinkelt kérdésnél (12-es válasz) ugyanez volt volt a kérdező neve csak az Angelika nagybetűvel írva, de már beállította hogy ne lássák (nekem le volt mentve a kérdés) mielőtt valaki hülyének nézne.

2016. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Na mar ki is torolte magat az ijen
2016. dec. 22. 18:12
 17/42 Carragher_x ***** válasza:
97%
Törölni kéne ezt a kérdést. Ha kamu akkor azért, ha pedig nem kamu és a kérdező tényleg ilyen szellemi szinten van, mint a válaszai mutatják, akkor meg azért.
2016. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Akkor pedig bocsanat de van egy aki nagyon szokott provokalni es Meg igertem magamnak hogy Meg egyszer es be olvasok neki
2016. dec. 22. 18:15
 19/42 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell viszairni en csak tanacdokat szeretnek es nem vagyok szellemi jo azert ert fel tettem egy kerdest amit hujesegnek vesznek de aki benne van annak nagyon rosz sajnalom
2016. dec. 22. 18:18
 20/42 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem van köztük valami.
2016. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!