Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek egy SMS jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angelika balazsova kérdése:

A férjemnek egy SMS jött egy nőtől lehet kapcsolat koztek?

Figyelt kérdés
Egy sms erkezett neki hogy szexpartnert keres akkor csak hivja fel ot es azonnal lehet nem tudom mit gondoljak volt e valami koztuk vagy nem ő mindent csak tagad
2016. dec. 22. 17:15
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Na idehigyelj en nem ismerlek te sem engem en is mondhatnam te rad de nem fogom en attol jobb vagyok majd ha megismersz akkor bszeljel igy Meg ertettunk egymast en meg nem bantottalak de te mar igen es mondtam mar nem koteles senki sem irni azert hogy provokalj talaj magadhoz valot nem engem
2016. dec. 25. 10:17
 42/42 A kérdező kommentje:
Jaj es meg egy dolog buszke vagyok arra hogy roma vagyok es egy idegen ne mond jon mar ram semmit sem sem a szarmazasomra sem ram
2016. dec. 25. 10:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!