Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezt elfogadni? Voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek volt előttem kapcsolata, de én nem tudom feldolgozni hogy előttem más is már hozzáért, más is járt már benne!

Mi előtt belemennénk, leszögezem nyilván bennem van a hiba, nekem is volt már kapcsolatom, voltam már lánnyal, mint ő is mással, és nagyon ritka mikor valaki 1 emberrel éli le így az életét hogy ő az első is.

De engem miért zavar ennyire? Tudom hogy velem érzi jól magát minden téren, meg elvileg velem a legjobb a szex is na, de akkor is.

Sajnálom a hülye kérdést, nálam sajnos ez tényleg probléma.

Köszönöm a válaszaitokat!


2016. dec. 22. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy olyan dolog, ami sokakban felmerül. Nem tudsz mit csinálni, hacsak nem vagy időutazó. :D


El kell fogadni vagy a kapcsolat rovására fog menni.

2016. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nezd,ha nem volt benne a fel varos nem erdemes ezen filozni
2016. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, bedugod a nyeled a szájacskájába, ami más ondójával volt tele. nyami.
2016. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Mi az okod arra, hogy ez zavar?


Tényleg filózz ezen? Miért zavar?


Félelem? Birtoklási mánia? mi?


Írd le privátban akár, ha akarod.

2016. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen volt egy ilyen büdösgyík faszim. Aki nem tudta megérteni, hogy nem a középkorban vagyunk. És nem voltam szűz.. Úristen. Volt olyan , hogy lekéstem a buszt és ő egyből kizárt. Azt mondta mindíg,hogy a bikáimmal találkozok.. Holott hűséges vagyok. Ja meg buliban elmentem a budiba és ő meggyőződve támadt rám, hogy megd..tam magam a budiban. Fuu de beteg volt a csávó!
2016. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor még csak ismerkedtetek, de még nem voltatok egy pár, akkor ez nem volt zavaró tényező? Talán már akkor el kellett volna ezen gondolkozni, és nem belemenni egy kapcsolatba, ha tudod, hogy ez téged ennyire zavar.
2016. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már, hogy minden nő az apja spermájából van? Elég undi.
2016. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy szűzlányt, aki - ha rossz veled a szex - otthagy, és talál olyasvalakit, aki nem csak aűz érintetlensége miatt van vele.
2016. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért ez sarkalatos ahogy fogalmaztok nem ilyen vészes a helyzet. Csupán jó lett volna ha én vagyok neki az első és egyetlen. Persze lehet az miatt is zavar hogy neki picivel több párja volt, és tudom hogy a kapcsolat rovására menne de nem hangoztatom, csak úgy hogy mondjam: magamba "kesergek". Igen ahogy az első mondta ezt el kell fogadni.. és nem a középkorban élünk, csak érdekelt hogy más hogy van ezzel:)..

Még n voltam szerelmes annyira n érdekelt, aztán hát már jobban foglalkoztatott a téma.

2016. dec. 23. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor a hiba a szerelem hiányából adódik! Ha szerelmes lennél az se zavarna ha bajúsza lenne.. :)
2016. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!