Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarják elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarják elfogadni a szüleim, barátaim, hogy nem szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Sosem vonzott a párkapcsolat, sem nő (nem vagyok meleg!!!) nem érdekel a szex, se a csók sem az ilyen párkapcsolatokkal járó kiegészítők. De szüleim folyton ezzel nyaggatnak. Barátiköreimben, már-már kínosan próbálnak segíteni, de felfogni nem képesek hogy nem akarom s ez már nagyon zavar. Annyira stresszesek már a napjaim emiatt, hogy sokat fontolgatom azt, hogy elköltözök innen messzire, de hát ez csak nem lehet megoldás.

Mit tudnék tenni?



2016. nov. 13. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
elmondod hogy ezek nem érdekelnek. én is ilyesmi voltam. de csak azért mert annyi sokkal fontosabb dolgot találtam az életben hogy a csajozás csak később lett fontos.
2016. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én elköltöztem és nem bántam meg! Jobb távolról szeretni, mint közelről utálni!


Én elve az orrukra sem kötöm a nemi/szerelemi életem. Mikor elkezdtünk járni a párommal azt bejelentettem és ennyi. Szóval én nem mondtam volna el, hogy nem érdekel a csajozás témaköre, akkor sem ha nyaggatnak.

2016. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:

szerintem azon aggódnak, hogy meleg vagy - én is aggódtam egy időben a fiam miatt, csak én magamban tudtam tartani.

nagyon tapintatlan dolog egy másik ember életébe ilyen kérdésekben beleszólni.

2016. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért győzködöd őket, hogy nem akarsz?


az ilyen ki kell jelenteni. én 4 évvel ezelőtt tettem meg, azóta senki, még csak föl se hozta a témát.

2016. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tedd fel ezt a kérdést a szüleidnek Ők elmondják, hogy miért. Szerintem még bőven ráérsz, hogy párkapcsolatod legyen. Valaki csak 30-35 évesen érik meg rá. Ezzel nincs semmi gond. Mond meg szüleidnek, hogy még nem vagy kész egy párkapcsolatra beszélgess velük erről a témáról és fordítsd meg a dolgot, hogy mi lenne, ha Te erőlködnél azon, hogy a szüleidnek párt keress mikor Ők most nem akarnak. Ők mit éreznének? És nyugtasd meg Őket, hogy mindennek eljön az ideje és hogy nem vagy meleg, vagy ha netán meleg is lennél szerintük akkor sincs gond.
2018. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!