Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem undorítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem undorítóak ezek? Ki van téve a "nagy karácsonyi boldog család"fénykép, közbe meg félredug?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook virtuális valósága soha nem azonos a valós élettel. A FB-n mindenki nagyon sikeres, boldog, happy, az élet csupa móka és nyaralás stb.
2016. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ha ők így elvannak az az ő dolguk"


Az a baj, hogy neked ez látványosan magas.

Azt meg írd le még vagy 5*, hogy te nem foglalkozol velük, mert látom nagyon eredetinek érzed magad.

2016. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a 7-es vagyok 9-es és osztom a 8-as válaszoló véleményét.:) Nekem sincs párom, de amikor volt sosem csaltam meg, egy kapcsolatomnak sem megcsalás miatt lett vége, tehát én sem ismertem magamra. Viszont akkor sem érdekel, hogy más mit csinál, mert semmi közöm hozzá.
2016. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem.


Attól még szeretem a feleségem főztjét, hogy néha étteremben ebédelek.


Csak azok számára undorító, akik annyira naivak, hogy azt hiszik, hogy aki házas, az már csak a házastársával szexel a hátralevő éltében...

2016. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hellótok!


Egy családon belül - mára már - minden elfogadott, amit mindkét fél helyesel.

Én nem ebben a korban szocializálódtam, ezért hiszek a házastársi hűség fontosságában, erejében. Ugyan akkor az ember sokszor van kitéve olyan helyzetnek, amiben nem tud elég erős lenni... De ezt semmiképpen sem helyeslem sem a nőtől, sem a ffi-tól. De:

Mindenféle hímsovinizmus nélkül úgy gondolom, ha egy ffi félre lép, az - általában - nem jelenti a házasság alapjaiban való megromlomlását, szeretheti a feleségét, jól érezheti magát a házasságban, mert a ffi-nél a szex sokkal ösztönösebb, mélyebbről jön, mint a szerelem.

Szerintem a nőknél ez nem olyan egyszerű. A nő érzelmek nélkül nem szex-szel vagy ha igen azt másként hívjuk. A nő - általában - házasságtörés esetén a ffi-t már egy más polcra tette. Ott már érzelmi problémák vannak, amire rá mehet a kapcsolat.

2016. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Viszont akkor sem érdekel, hogy más mit csinál, mert semmi közöm hozzá"


Jól van, ezt már hallottuk, jár a keksz.

Engem se érdekel különösebben, de attól még szánalmasnak tartom.

Te nem, mert belefér az értékrendedbe, hogy hülyének nézzük a másikat.

2016. dec. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy belefér az értékrendembe? Írtam erre utaló dolgot, netán kifejtettem ezt? Mert szerintem nem...szállj magadba, mielőtt ismeretlenül megmondod, hogy mit gondolok.
2016. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!