Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizás nálam tehetősebb fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás nálam tehetősebb fiúval?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy életemben randizgattam olyan fiúkkal, akik hozzám képest sokkal tehetősebbek voltak. Olyan családból is jöttek, a szüleik iskolázottak és jobb munkahelyen dolgoztak, lehetőségük volt több mindent látni a világból, nagyobb lábon éltek, stb.


Magamról elmondhatom, hogy jelenleg külön élek és dolgozom, de szegényebb családból jöttem, szüleim egyszerűbbek és nincs olyan szuper munkahelyük se. Nem lenne ezzel gond, de amikor találkozgattam ezekkel a fiúkkal, engem mindig is zavart, hogy ilyen különbségek vannak köztünk. Tudom, hogy ha igazán szeret valaki, nem lehet gond,hogy honnan jöttünk. de volt olyan, hogy kifejezetten zavart, amikor a fiún láttam, hogy "túl intelligens" és olyan dolgokról beszélt,hogy eldobtam az agyam. ez a kapcsolat nem is működött. De ha valakivel mégis, csak elképzelek egy szülők szülőkkel való eszmecserét, két teljesen más világ találkozik, lehet ennek jó vége? Nektek mi a véleményetek erről? Nyilván nem a régi időket éljük, amikor gazdagok csak gazdagokkal házasodhattak és fordítva, de engem valamiért zavar ez a helyzet. Több fiúval is azért váltak el útjaink,mert ilyen problémám volt és nem éreztem jól magam a bőrömben. Valamiért inkább az ilyeneket vonzom be.. találkozgattam már olyanokkal, akikkel "egy szinten voltam", azt inkább helyénvalóbbnak éreztem.


25/L


2016. dec. 25. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Ez itt később a "hogyan lettem könnyen gazdag" c. könyv első fejezete lesz. "Beházasodni látszólag restellkedve a pénze miatt".
2016. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ezzel semmi baj ,nem vagy aranyásónak való. Ha az lennél,akkor parádéznál a gazdag srác oldalán és lehúznád anyagilag, vitetnéd magad a drága üdülésekre ,gyorsan bekapnád a legyet és biztosítanád a jövődet ezzel. Örülj neki hogy nem ilyen vagy, ritkaság manapság. Keress olyat aki anyagilag is a szinteden van .
2016. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi.

Az egyik probléma ami szerinted a "túl intelligens" -arra nincs segítség. Olyan kapcsolat nem lehetséges, ahol nem tudnak közös dolgokról, kb egyenrangúan beszélgetni.


A párkapcsolat nem arról szól, hogy a szülők a szülőkkel hogy jönnek ki. Majd megoldják.


Én kifejezetten szegény fiúként vettem feleségül a sokkal jobb módban élő feleségemet. Aztán pár év múlva én keresetem többször annyit, mint ő - és ez nem volt probléma se az elején, se a második szakaszban, és még akkor sem, amikor ő is győzködött, hogy menjek kb. fele pénzért az "álmaim" munkahelyére.


Ha "helyénvalónak" érzed, vagy nem érzed a dolgot, akkor ne erőltesd, az nem szerelem.

Ha ilyesmi csak haloványan fog felvillanni, és el is mosódik rögtön: az a pasi már érdekes - minden mástól függetlenül.

2016. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

ertelemben fel tudsz noni, de a szulok nem fognak beszelgetni. nalunk, hogy a szuleim atlagosak, en atlagfeletti anyagilag, parom atlagos es a csaladja allattenyesztok osszesen annyi a beszelgetes hogy,jonnek penzt kerni azt nem kapnak es besertodnek.

szoval azert mert szegenyebb vagy nincs gond csak szeresd a sracot

2016. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem szabadna, hogy ez befolyásoljon téged az ismerkedésben. inkább a közös érdeklődés, az azonos világnézet a fontos, lehet hogy ezt párosítod össze a gazdagsággal.
2016. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!