Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom? Nagyon idegesítem saját magamat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyira rosszul érzem magam mostanában, durva hangulatingadozásaim vannak, akkor is, ha a barátommal vagyok, meg akkor is, ha itthon, egyedül. Nem tudom miért van ez, soha nem voltam hisztis típus, most meg nagyon könnyen elsírom magam minden hülyeségen.

Minden mozzanata a barátomnak "bántó" számomra, például amíg eszik (mikor én ott vagyok és nem vagyok éhes) leül a számítógép elé 5 percre. Figyelmes és kedves velem, de ez az egyalkalmas dolog nagyobb nyomot hagyott bennem, mint a sok jó, amit kapok tőle.

Tudom, hogy ez nem normális viselkedés részemről, persze épp ezért nem is akarok panaszkodni neki, így magamban tartom, s még rosszabbul leszek.

Szerintetek mi bajom van? Nagyon fárasztó állandóan stresszelni meg szomorkodni a SEMMI miatt... én kreálom a nemlétező problémákat és kb. eltemetem magamban az amúgy működő kapcsolatot. Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

18/L, 22/F


2016. dec. 26. 09:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szeretem őt, semmiképp sem akarom elhagyni. Megoldást szeretnék erre a problémára.
2016. dec. 26. 09:22
 2/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg helyette magadra figyelni. találd ki, mit szeretnél csinálni egyedül. talán be tudod vonni őt is.


a helyzetben, amit leírtál, talán kimennék főzni magamnak, hiszen én is leszek éhes.


vagy én is gépeznék. olvasnék egy könyvet. lereszelném a körmeimet. vagy tornáznék. fürödnék. elmennnék sétálni.

2016. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is nekiálltam olvasni. De nem igazán tudtam figyelni a szövegre, mert egyre csak azon kattogtam, hogy kész, vége, nem érdeklem. :(
2016. dec. 26. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Azzal hogy magadban tartod csak rosszabb lesz, mi nem tudunk okosat mondani ennyiből. Ülj le vele beszélni hátha ő tudna rá megoldást, hiszen ő ismer téged jobban és nem mi. Amikor nekem volt ilyen "hiszti rohamom" akkor le ültünk a párommal beszélni. Utána sokkal jobb volt. Azt mondod hogy tudod hogy jót akar neked és nem bántásból csinálja azt amit csinál de te mégis túl reagálod, szerintem ez fejben dől el! Ha leül gépezni meny oda mellé, nézd amit csinál és beszélgessetek, ne kuksolj egyedűl! Ha eszik akkor is ülj mellé, igyál meg egy teát vagy kvt. Az a lényeg hogy tudasd magaddal azt hogy nem kell túlreagálni a semmit. :)
2016. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy egy alazo kapcsolat ez vagy terhes vagy vagy passz.
2016. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem alázó kapcsolat szerencsére. Én vagyok érzékenyebb mostanában, úgyhogy a második tipped reálisabb... bár remélem nincs igazad.
2016. dec. 26. 10:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Négyes, köszönöm szépen! Mindenképp beszélek vele. Csak nem tudom, hogy tálaljam. Elég megfoghatatlan ez a rosszul vagyok, nem tudom mi van velem. Elvégre felnőttként tudni kéne magunkban elrendezni ezeket a rossz érzéseket.
2016. dec. 26. 10:05
 8/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Van rendes elfoglaltságod, akármi, amivel törődhetsz az üresjáratokban? Ez alapján tipikusan úgy néz ki a kép, mint akinek túl kevés dolga/ gondja van alapvetően, ezért mész a barátod agyára inkább. Nem rosszindulatból írom. Nem vagy reménytelen eset, a felismerés az első értelmes lépés volt részedről.
2016. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyolcas, igen, tanulok, mellette sportolok, vannak barátaim, családom, hobbim. Eddig nem is volt semmi baj, csak mostanában lettem ilyen nebántsvirág. Ezért gondolom, hogy velem van a baj, mert semmi nem változott. Se a körülmények, se a barátom hozzáállása. Csak én.
2016. dec. 26. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg minél több időt eltölteni a hobbiddal, a sportolással ahol levezetheted a fölös energiákat, feszültséget.


Én is voltam ilyen helyzetben és tudom milyen rossz, főleg, hogy semmi ok nincs rá.

Én akkor többet jártam edzeni, volt amikor 2-2,5 órát az edzőterembe voltam. Nálam a futógép, és a trainer nagyon sokat segített és megnyugodtam.

Iszol kávét? Nálam akkor a több koffein fogyasztás is rátett egy lapáttal.

2016. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!