Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan dolgokon idegesítem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan dolgokon idegesítem fel magam, ami már szánalmas. Hogyan tudnék változtatni rajta? 22/N

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt és soha nem volt még annyira nagyon komoly veszekedésünk. Szinte mindenben megegyezünk, hasonló érdeklődési köreink vannak, hasonló zenéket hallgatunk, hasonló filmeket szeretünk stb.

Alapjáraton "minden lányt megkaphat" kinézetű és így a kapcsolatunk alatt is csak úgy tapadnak rá az emberek. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert szerintem ez a féltékenykedésem már-már kezd szánalmasabb lenni, mivel azt kezdtem el nézegetni a minap, hogy hány lány kommentál a képeihez neten, meg hány lánytól kap like-ot. Tudom, végtelenül szánalmas és eddig nem is nagyon érdekelt, de csak most kezdett el egyre jobban zavarni valamiért. Jómagam sem vagyok vele teljesen tisztában. Nem vagyok csúnya egyébként, sőt még csak nagyon minimális felesleg sincs rajtam, sok dicséretet kaptam, de valahogy mégis azt érzem, hogy nem vagyok neki elég jó. Akárhová megyünk, több lány tekintete rá irányul, mosolyognak rá, meg konkrétan a jelenlétemben elkezdenek vele flörtölgetno és amikor barátom mondja, hogy én vagyok a barátnője, akkor az esetek 90%-ában szánakozva mérnek végig és fintorogva odébb állnak. A 10%-ban eloszlik azoknak az embereknek a száma, akik csak tovább állnak, illetve elkezdenek inzultálni, hogy egy olyan srácnak, mint ő, hogyan lehet ilyen teljesen átlagos barátnője.

Van egy haverja, akivel minden hétvégén elmennek egy szórakozóhelyre és ilyenkor is mindig előjön a féltékeny énem, hogy mi van, ha csak előttem játssza meg magát, amúgy meg simán hagyja magát és nem mond nemet más lányoknak.

Természetesen beszélgettem vele erről és szerinte csak túlzásba viszem. Valahol én is ezt érzem és rossz, hogy mindezek ellenére sokszor gyanakodni kezdek látszólag feleslegesen.


2016. nov. 29. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy jöttetek össze?

Ha mindenkit megkaphat, valamiért mégis veled van.

2016. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem normális hogy zavar, de ugyanakkor nem jut eszembe okos megoldás...
2016. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ahamm, értem.


Picit kicsúsztak a kezeid közül a dolgok, ő pedig nem társ a megoldásban még, nem érzékeli a problémát.


Ideje átgondolni, hogy mit szeretnél magadban! Talán pl amikor flörtölget más lányokkal, akkor elkeseredettnek érzed magad, mert szükséged van rá, hogy minden pillanatban érzékeld, a kapcsolatotok biztonságban van?

Le kell ülni megbeszélni, hogyan oldhatjátok meg a rossz érzéseidet, közösen! :)

2016. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy kerül nálad egy síkra a random ismerős csajok szánakozó pillantása, az ő minden napi választásával, ami minden nap te vagy?
2016. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!