Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat kiütöttem ökölel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat kiütöttem ökölel és azt mondja, hogy megvertem. Ez jogos?

Figyelt kérdés
Szexeltünk és állítása szerint véletlenül a fenekembe rakta. Nagyon fájt,ezért ököllel pofánvágtam.Vérzett az orra,de mi ez az én fájdalmamhoz képpest,több napig ülni,feküdni sem tudtam.
2016. dec. 26. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Verd meg mégegyszer :D
2016. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Dugd te is seggbe felcsatolhatóval aztàn majd megtudja milyen fàjdalmas. Nem vicc!
2016. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Fogyatékosok vagytok mindketten. :)
2016. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
92%
Sok boldogságot egymással.
2016. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nézd a jó oldalát, így legalább nem tudtok szaporodni! ;)
2016. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nektek is Kellemes Ünnepeket. Ez komoly kérdés? Ennyire nem lehet valaki komplett idióta. Várj...de igen.
2016. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt az véletlen....😂
2016. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:
47%
Lehetett véletlen, velem is előfordult már. Anno egyik barátnőmmel nagy hévvel nyomtuk "kutyapózban", a nagy lendületben kicsússzantam belőle aztán a tolómozdulatnál a másik lyukra löktem véletlen. Egy pillanat volt az egész.
2016. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BlackSword ***** válasza:
22%
Amit mond az jogos, amit tettél pedig testi sértés...
2016. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

De miért kell azonnal ütni? Annyira nem értem. Amikor valaki kampányol azzal, hogy ,,ne bántsuk a nőket", én rámutatok egy ilyen esetre, és azt mondom, ne bántsunk senkit.

Komolyan annyira fájt, hogy be kellett törnöd az orrát? Egy véletlen dolog miatt? Megesik, hogy egyel odébb csusszan, túl kell rajta lépni, nem hisztizni. Ha annyira betolta volna, hogy feküdni se tudj,akkor azt hiszem, elég gyanús lenne egy gátszakadás, az meg nem történt, hiszen már felróttad volna a párod hibái közé.. Fogd vissza magad, és kérj tőle bocsánatot.

2016. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!