Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid lenni.A legjobb barátnőm szakított a pasijával és most csak haverok.A szakítás oka én voltam.:S A barátnőm annyit mesélt rólam a pasijának hogy a ő írt nekem egy levelet mibe beismeri hogy belém szeretett :S Nos a barátnőm ennek nem örült pedig én megmondtam hogy nem kell nekem pasi mert még fiatal vagyok és a tanulásra és a jövőmre szeretnék koncentrálni.Erre a volt pasijának az egyik haverja közli velem hogy , a haverjánál látott rólam egy szív alakú képkeretben képet. Nos én majdnem hanyat estem O.O" A barátnőm össze is veszett velem hogy én mért vettem el tőle a pasiját mikor már rég szakítottak.Lécci segítsetek hogy hogyan béküljek ki a barátnőmmel és hogy mit tegyek avval a fiúval :S ( egyébként helyes srác) a válaszokat előre is köszönöm
2010. máj. 3. 14:32
 1/9 A kérdező kommentje:
jah amugy 13 éves vagyok és lány XD
2010. máj. 3. 14:34
 2/9 anonim ***** válasza:

13 évesen ilyen drámák- kemény

Ebben az esetben nem sokat lehet tenni - idővel megkomolyodik

22F

2010. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem is köszi a választ^^
2010. máj. 3. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
mond el a bnődnek amit ide leirtál és kész. Nem bonyolult...
2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arról nem te tehetsz hogy tetszel a srácnak, a bnőd meg majd megnyugszik. Most még fáj neki a szakítás.
2010. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem.amióta szakitottak kb.1 hónapja azóta 2 fiút is kihasznált :S
2010. máj. 3. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd őket, mindketten megbolondultak.
2010. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xD
2010. máj. 3. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan. Én zaklató koromban sem viselkedtem ilyen durván.
2010. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!