Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék ellene? Hogy...

Mit tehetnék ellene? Hogy oldjam meg? Ez mostmár mindennap így lesz?

Figyelt kérdés

lányom egyedül alszik el jó ideje délután is este is,heverőn,külön szobában,van hogy dörmög még egy ideig,na ma is ez történt,letettem fél 2-kor 2-kor még mindig dörmögött ,akkor becsuktuk a hálónk ajtaját hogy ne szűrödjön be zaj(kicsi a lakás)fél háromkor nagy zörej,kimegyünk és bőszen magyarázta hogy ki,ajtó és arra hogy aludt e nemet mondott,ezt el is képzelem hogy igaz volt.Szóval mától rájött eléri a kilincset...azt hittem nyügi lesz de jól kihasználva a délutánt aktív volt,nem volt baj,de azért foglalkozni kellett vele,nem nagyon csináltam mást minthogy szórakoztattam.most könnyen elaludt,sötét is van,hálózsák is rajta biztos nem jelenik meg,egyébként nem szokta átaludni az éjszakát kiváncsi vagyok most átalussza e

mit csináljak hogy délután azért aludjon legalább egy órát(amúgy 2-öt szokott)mert gondolom nagyon tetszett neki hogy sikerült kinyitni az ajtót(aztán gyakorolta is délután...)még ugrált is örömében

én annyira nem:-)


2011. márc. 21. 20:36
 1/2 A kérdező kommentje:
ja szombaton lesz 2 éves
2011. márc. 21. 20:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Végül is mi a kérdés? Olyan ömlesztve írtál, nem nagyon értem.

Az a baj, hogy kinyitja az ajtót, és nem marad ott?

Maradj ott vele pár napig, amíg el nem alszik, és ha elaludt, gyere ki, ezzel megelőzheted a mászkálást.

Amúgy szerencséd, hogy csak most tanulta meg kinyitni az ajtót, enyém már 18 hós kora óta nyitogatja az ajtókat.

2011. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!