Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még itt olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan, akinek több év után derült ki, hogy a "párja" végig csalta, vagy ugyanazzal a személlyel vagy egyéjszakás kalandokban?

Figyelt kérdés
Nekem épp most derült fény erre, hogy a férfi, akiért én bármit megtettem volna, végig átvert. Persze ez is csak úgy, hogy lebukott. Mint kiderült, meg sem bánta a dolgokat, azt mondta, hogy ő még élni akar, és nem velem képzeli el a jövőjét. Ti hogy tudtatok ezen túllépni, hogy akit ennyire szerettetek, szarba se nézett tiketet? Folyamatosan magamban keresem a hibát, hogy ennyire szörnyű alak lehetek, hogy ennyibe sem vett engem. 27N
2016. dec. 26. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás. Most még rossz, de úgyis találsz jobbat.
2016. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus példája a gerinctelen lényeknek.Ne hibáztasd magad.Engedd el, had élje ki magát.Neked meg előbb-utóbb lesz jobb.Nem minden férfi ilyen.
2016. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam most derült ki, hogy nem az enyém a gyerek. Pedig már 2 éves, és 1 éve, hogy nem élünk együtt a eleségemmel. Eddig bizonygatta hogy az övé, aztán itthon kiszámoltuk szüleimmel hogy valami nem stimmel.. nekem úgy lett beadva, hogy koraszülött lett, viszont a súly és a hossz egy normális újszülött mérete...
2016. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Természetes reakció, hogy magadban keresed a hibát. Jogosan érzed magad átverve, az viszont nem jogos, hogy magadat okolod. Muszáj továbblépned, bár az elkövetkezendő hónapokban iszonyat nehéz lesz. Elsősorban szabadulj meg mindentől, ami rá emlékeztet. Eleinte bánni fogod, hogy kihajítottad, de később hálálkodni fogsz magadnak. Aztán következhetnek a barátnők, egy kis bulizás, egy kis pletyi. Aztán jöhet a munka, mondjuk 120%-os teljesítménnyel. Aztán jöhet szépen sorban az egyéb elfoglaltságok egész hada, úgymint érdeklődési körök, hobbik, tanulmányok, meg a többi élménygazdagító teendő. A legrosszabb, ami tehetsz, a bezárkózás. Nyilván kell pár nap, hogy kibőgd magad, de aztán állj a sarkadra és ismerj meg minél több embert, újakat és újakat, mert csak így fogsz tudni felejteni, úgy nem, ha a kis sötét szobácskádban égő gyertyákkal körülvéve romcsi filmeken sírdogálsz.
2016. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen azt mondta: Már nem érezte azt a lángolást és valami újra vágyott. Először azt mondtam magamnak persze, hogy megcsalt mert unalmas vagyok, mert már nem az a szép sportos tini vagyok, akivel évekkel ezelőtt összejött. Aztán átlendültem ezen és magam helyett őt gyűlöltem tiszta szívemből meg a másik nőt. Mostmár lenyugodtak a kedélyek így 5 év után, de ha rágondolok picit még fáj. Azt hittem ő lesz a gyermekeim apja, sőt mindenki azt mondta hihetetlen milyen tökéletes pár vagyunk és mi már örökre együttmaradunk. Mégsem.
2016. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!