Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket érdekelne? Elegge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam55555 kérdése:

Titeket érdekelne? Elegge zavar titeket zavarna?

Figyelt kérdés
A barátnőm facebookon egy srac kepet be imádta de csak egy kepet többit sose lájkolta. Jo nem nagy dolog csak na féltékeny tipus vagyok

2016. dec. 26. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"be imádta"


Tényleg nem szeretnék többet ezen a bolygón élni. :(

2016. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a facebookos "lájkolgatás" meg "beimádás" miatti féltékenykedés szerintem akkora baromság. :D Ne foglalkozz már ilyenekkel, nem az ilyen kis piti dolgok a mérvadóak egy kapcsolatban!
2016. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elso 2 hozzaszoloval, mert tenyleg nem erdemes egyetlen ilyen lajkkal foglalkozni, ugyanakkor sajat tapasztalatbol mondom, hogy tartsd nyitva a szemed es figyelj a reszletekre de nem kell mindenbe belekepzelni valamit. A facebook "segitsegevel" ilyen kis apro jelekbol nekem is igazolodott mar be gyanum. Mindettol függetlenül undoritonak tartom a facebook-ot es barcsak ne lenne, mert sokkal de sokkal tobb kart tud okozni mint hasznot. :/
2016. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Likold Te is a srac kepet. Abbol latja,h figyelsz ra. Latja,h tied a no.

A nod osszes kepet likold. Kozos kepet rakj fel magatokrol. A hatterkepednek. Kerd meg,h neki is legyen ugysnaz a hatterkepe.

Rakj fel magadrolmeno kepeket. Demonstrald,h jo pasi vagy. Sok kozos kepet a noddel.

N

2016. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nalam ez a lajkolgatas csak kb ugyanannyi, mintha valakinek uj frizuraja van es megdicserem.

Semmi nincs mogotte, csak alap kedvesseg.

Mar az en reszemrol.

2016. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem az zavar a legjobban, hogy a facebook-generáció egyre kevésbé tud helyesen írni..
2016. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nálam is úgy van, hogy ha megnyomok az interneten egy gombot, az már egyértelmű bizonyítéka annak, hogy oda vagyok valakiért. :D
2016. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Addig míg ez a be likeolgatàsok nem mennek a kapcsolatotok kàràra addig sztem ne foglalkozz vele !Az én pàrom is ilyen de sokat vàltozott kb nem ez teszi ki az élete 100%hogy nőket likeolgat eleinte még kommentelt is velem meg szinte alig foglalkozott kb eljött hozzàm de később belàtta hogy ez nem egészséges eleve ha pàrunk van akkor éreztetni is kell vele hogy szeressük attol mert létezik a fb meg a likeolgatás meg a szép csajok és ha pàrunk van nem kell elhanyagolni nem feltétele !Addig míg nincs jelen a kapcsolatotokban addig kezeld lazàn a dolgot és ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget !
2016. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nézzük egymàs fb -ját nem ellenőrizzük hogy kiket likeolgat és a valósàgban élünk nem a fb-on!Persze ehhez kell a bizalom is !Érezteti velem hogy szeret ez a lényeg !Előző voltam!
2016. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy kell egy képet beimádni??? Azt a szivecskés reagálást jelenti? Akkor ismét tanultam valamit...
2016. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!