Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, hogy nem kapott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy nem kapott a barátnőm karácsonyi ajándékot idén tőlem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt
2016. dec. 27. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Miért nem?

Az, hogy nagy baj-e, azt ti tudjátok.

2016. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem futotta rá
2016. dec. 27. 00:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. De azért egy kis csokit vagy bizsut vehettél volna, ha mást nem. Vagy ha 0 pénzed van, akkor vállalhattál volna valami szívességet ami neki segítség.
2016. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem baj. Mondjuk nem is velem kellene, vagyis inkább kellett volna, megbeszélned.
2016. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Csinalj neki sajat keszitesut!

N

2016. dec. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Öt év után elég nagy baj, igen.

Az se kifogás, hogy nem futotta rá, mert olyan nincs, hogy 500 ft-ot idén nem tudtál volna félretenni, vagy nem volt fél napod arra, hogy csinálj valamit.


Önmagában a gesztus számít, és nem az ajándék értéke.

Azzal, hogy karácsonykor ott állsz üres kézzel, azzal csak azt üzened, hogy idén ő állt az utolsó helyen, minden más fontosabb volt nála. Miheztartás végett: egy doboz cigi, vagy két sör ára elég lett volna, hogy valami karácsonyi vásárban vegyél valami kis apróságot, és már nem égsz, mint az olajos rongy...

Gondolom, idén nem egyszer sikerült inni pár sört, vagy hasonlót.


Az érem másik oldala, hogy ha öt éve együtt vagytok, akkor ideje lenne elgondolkodni, hogy mit is akartok egymástól. Én nem tudnék komoly kapcsolatot elképzelni olyan pasival, akit földhöz vágy egy 250 ft-os üvegangyalka...

Időpazarlás ennyire csóró pasival lézengeni éveken keresztül. Mással már rég eljutott volna oda, hogy összeköltöznek, félretesznek, van kocsi, wellness szilveszterkor, stb.

2016. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
6# Van házam, autóm, jól keresek és mégsem ajándékozom soha. Nálam nem erről szólnak az ünnepek. Wellnessezni sem járok se szilveszterkor, se nyáron...stb. Úgy látszik ezek szerint mellettem sem érné meg "évekig lézengeni". Pff 25f
2016. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbb barátnőnek baj, ne is áltasd magad.

Még csak arra se hivatkozhatsz, hogy nálatok nem illik ajándékozni, mert akkor most nem lenne kérdést, hogy baj-e. Egyszerűen mindketten kihagyjátok ezt a lépést, bár ennek semmi értelme.


Értem én, hogy most ez a divat, hogy sza.rni kell a nőkre nagyívben, felezni mindent, és vegyen magának, ha akar valamit... De azért vannak olyan ünnepek, amikor igenig illik legalább valami aprósággal meglepni: névnap, szülinap, karácsony. A Valentin-nappal már lehet dobálózni, hogy azt mi nem tartjuk, meg a nőnap nem ünnep, de ezt a hármat a magyar kultúrkörben illik megtartani, és legalább egy pár forintot áldozni szerencsétlenre.


Ilyenkor szokott kiderülni, hogy a csajra nem jutott, de a kérdező vett magának valami komolyabbat karácsonyra, és hónapok óta szórja a pénzt.

Volt már ebből nem egy szakítás ünnepek után, és nem, nem azért, mert minden nő pénzéhes, és csak az ajándék érdekli...


Én is kivágnálak, mint a macskát!

2016. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

7: Bocs, de nem érné meg évekig melletted lézengeni nekem sem.

A te jövedelmed a tiéd, a te házad dettó, szerintem a csajnak köze nincs hozzá, neki attól nem lesz se jobb, se rosszabb. Viszont elég unalmas lehet, hogy soha egy szál virágot vagy egy zoknit nem kap tőled, nem költesz pihenésre se, gondolom állandóan a fogadhoz vered a garast, és legizgalmasabb program melletted, ha este kilencig fent maradtok, és nézitek a tévét. De semmi csipsz vagy kukorica, mert az már pénzbe kerül!

Szóval bocs, de nekem ilyen zsugori, fillérba.szó pasi nem kéne... Én szeretnék még élni, mielőtt múmia lesz belőlem.

2016. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
% év után elég nagy baj. A is, hogy ezt nem tudtad neki előre megmondani.Az is, hogy valami jelképes dologra se tudtál száni pár száz forintot. Vagy legalább egy tepsi pogácsát sütöttél volna, vagy bármit, amiben szeretet van.
2016. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!