Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm karácsonyi ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm karácsonyi ajándékot kapott az expasijától, és sírvafakadt örömében. Ez normális?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, az exével 1,5 évig voltak együtt, 1 hónappal azelőtt szakítottak, hogy összejött volna velem. Az expasi német, kint is élt vele sokáig a barátnőm, aztán hazajött, és nem működött a távkapcsolat. Abban maradtak, hogy inkább mindenki járja a saját útját, de "ha úgy hozza a helyzet, ott lesznek egymásnak". Ezeket a barátnőm mesélte.

A múlthét elején kapott egy csomagot a pasitól, rózsaszín plüssnyuszi, bekeretezett közös kép(?!!) meg egy levél volt benne. Nem tudta titkolni a barátnőm, mert pont nála voltam, mikor megkapta, a levelet fel is olvasta, olyanok voltak benne, hogy sajnos a pasi a munkája miatt nem tud majd üzenni Karácsonykor, de fontosnak érezte, hogy valamit küldjön, meg hogy sajnálja hogy így alakult a kapcsolatuk, de mint barát, mindig ott lesz a barátnőmnek, mindig őrizni fogja a közös emlékeket, és ha a barátnőm arra jár, mármint Németországban, az ő ajtaja mindig nyitva lesz.... Ja meg azt is írta, hogy látott rólunk közös képet a neten, nagyon összeillünk 🙂..... eleve felhúzott ezzel a nyáltengerrel, de az, hogy a barátnőm ezen elsírta magát, és pozitív értelemben, az teljesen lesokkolt. Nem mondtam semmit, mert hát erre mit lehet, és azóta a barátnőm sem hozta fel a témát, de nem hagy nyugodni. A nyuszi ott ül az ágyán, persze szívem szerint szanaszét vagdosnám de az hogy nézne ki.

Normális ez a részéről, és csak túlreagálom? Vagy most mit kéne kezdenem ezzel?


2016. dec. 26. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Tök normális a reakciód, az ex takarodjon az életéből, ha veled komolyan gondolja a dolgokat.

Tudod ki lenne erre kiváncsi, hogy titkon még rá vágyik. A nagy büdös lónak a hímtagját, azt...

2016. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te legfeljebb csak a gyertyát tarthatod a barátnődnek és az exének...

Szedd össze a tökeidet mert ezt szó nélkül hagyni annyi mint felköpni és aláállni.

2016. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan exem akivel joban vagyok, talan meg az ajándék sem annyira meredek, de a kozos kep meg a sírás... Hat én is azt mondom, menekülj :(
2016. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden bantastol mentesen, de neked semmi keresnivalod ebben a kapcsolatban. A baratnod nem azert van veled, mert szeret, hanem mert kell valaki neki helyettesnek, hiszen nem azert szakitott az exevel mert erzelmileg veget ertek, hanem mert nem tudtak folytatni rajtuk kivul allo okbol.
2016. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen helyzetben lelépnék. 3 hónap még nem olyan hosszú idő, még könnyen túl lehet ezen az egészen.
2016. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Te tudod csak, hogy szeret-e a barátnőd.

Egyébként simán lehet, hogy jó viszonyban maradtak, az hogy örül neki, hogy szakítás után nem utálta meg az ex teljesen OK.

De ha nem bízol meg benne/bennük, akkor szakíts nyugodtan.

2016. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Én olajra lépnék. Nekem nem kell egy ex után nyafogó nő, ebben a témában keményen járok el vajszívem ellenére.
2016. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 *lehetsz
2016. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Ezt benézted öreg, én is nemrég hasonlóan jártam egy nővel. 1 hónappal szakítás után frissében összejöttél egy olyan nővel aki még gyakorlatilag nincs túl az exén és ilyen erős érzelmeket vált ki belőle... Ne legyen igazam, de innentől a lejtő jön. A nő egyre jobban eltávolodik, mert az exe jár majd a fejében, p hiányzik neki, te átmeneti ember leszel, szakítani fog, aztán meg majd visszamegy, ha tud.
2016. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez van. Meg persze,hogy sir. Ilyet ir neki, hogy osszeilletek. Biztos megijedt a csaj, hogy nem erdekli mar ot annyira.
2016. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!