Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi csak kihasznál? Már nagyon elegem van! Hosszú, de olvassátok el légyszi!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Még 1 hónapnál tovább tartó kapcsolatom nem volt. Ennek az oka az is lehet, hogy nagyon hamar bedőlök mindenkinek. Volt egy barátom, vele 2 hétig voltam. Nála aludtam, és mondta hogy így szeret, úgy szeret, meg nagyon megfogtam már ennyi idő alatt, mind1, mondta a szépeket. Lényeg, hogy megtörtént köztünk. Rá másnapra suliban mondta, hogy meggondolta magát, és még se akar tőlem semmit...Túl tettem magam rajta, mert még csak szimpatikus volt a gyerek.A szüzességemet is annak idéjén egy olyan fiúval vesztettem el, akibe középsuli 2.től kb szerelmes voltam. Amikor először beszéltem vele, mondta, hogy komoly kapcsolatot keres, és hogy jó lenne ha megpróbálnánk.Akkor kb a mennyekben jártam, nagyon örültem neki meg minden. Kimentünk a haverja szülinapára, az rá kb 3 hétre volt, és lekéstem hazafele az utolsó buszt.Szóval nála aludtam. Lefeküdtünk, elkezdtünk beszélgetni, és szóba jött hogy én még szűz vagyok.Mondta hogy benne nyugodtan bízhatok, nem arra kellek neki, hogy elvegy, vagy nem csak arra kellek neki. Aztán megtörtént dolog. Utána 3 napig még minden tök oké volt, meg együtt voltunk, aztán írt egy sms-t, hogy inkább hagyjuk. És kb most telt be a pohár...

Találkoztam múlt hét előtti szombaton egy gyerekkel...Azt mondta neki szerelem volt első látásra,meg mennyire bejövök neki, megfogtam stb. Tegnap nála aludtam. Feküdtünk dumálgattunk, minden ugyan úgy indult mint eddig.Mondtam neki, hogy csak akkor lehet köztünk valami, hogyha tényleg nem csak arra kellek neki, és nem csak kihasznál, aztán eldob. (Persze megtanulhattam volna hogy a pasiknak nem nagyon lehet hinni, ha éppen szexelni akarnak)Megtörtént köztünk, reggel korán keltünk, mert ment dolgozni. De egész éjjel mondta hogy jó volt velem, meg imád, meg minden.(utána). Hazamentem, aztán most nem rég ért haza melóból, írt msn-en, hogy nem fogtam meg, meg nem vagyok hozzá való-.-...Most már nagyon elegem van...Miért csak arra kellek mindenkinek? Ráadásul őt kezdtem már megszeretni is. :( Most teljesen jó kedvem van...Nem értem miért csinálják ezt? Ha meg váratnám őket, ilyen 1-2 hónapokig, azért hagynának el, mert nem vagyok hajlandó lefeküdni velük.(Barátnőm meg mindig így jár..)Hol vannak a normális pasik?.Vagy csak engem kerülnek el? Mit csináljak most, nagyon szomorú vagyok.:(


2010. máj. 3. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszíves!
2010. máj. 3. 15:57
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmi képpen ne szomorkodj, az nem vezet sehova.

Próbáld meg, hogy ne csak a pasik hangját halld, hanem igyelj az árulkodó jelekre, hogy hazudik-e, vagy netán őszintén beszél...

Azért jársz mindig így, mert nem figyelsz, elhiszed amit mondanak neked.

A hazugságnak jelei vannak. Tanuld meg felismerni őket, máskülönben míg élsz ezeket a kööket fogod futni.

2010. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Bocs,hogy ezt mondom,de a te hibád.Tényleg nem tanulsz a hibákból,pedig fehéren-feketén leírtad,hogy mi a baj.Miért kell elhinni 1-2 hét után,hogy szeretnek és te vagy a világ legjobb nője.Egy frászt.Azért mondják,mert megakarnak dönteni.Miért kell náluk aludni?Nem kell fél évig váratni senkit,de egy 1-2 hónapot tényleg várhatnál,ha elhagy annyit is ért,ha nem,akkor valóban szeret veled lenni és téged akar!Próbáld ki,az eddigi módszered nem vált be,szóval változtatnod kell!!!
2010. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Naiv vagy...
2010. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Na haragudj, de szerintem is te vagy a hibás..... ha valaki igazán szeret, akkor vár rád hónapokat is.. naiv vagy, ezt nem rosszból mondom.
2010. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is túl hamar lefekszel velük.
2010. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is nyugodtan várasd őket. Aki szeret nem hagy el ha nem fekszel le vele az első 1-2 hétben.

Hülyék meg mindenhol vannak.

2010. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én nemtudom, hogy mióta keresek normális lányt, partyban nem lehet összeszedni olyat, aki nem ribanc, egyetemen nincs olyan, aki jól néz ki, tehát nyugi, nem csak nektek, lányoknak rossz...

19/F

2010. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Lesz még jobb is ne aggódj...én meg pont azért feküdtem le eddig mindenkivel pár nap után,mert tudtam,h akkor dől el minden.Minek tartogatnám magam félévig,ha majd félév után az 1.szexkor derül,ki h mégsem passzolunk?Nézd ezt az oldalát,legalább korrektek voltak veled h utána megmondták h mégsem jó-van ilyen el kell fogadnod!,és nem is szabad sokat várni...Még ez sem sok tapasztalat,ami neked van,hidd el!Próbálgatni kell,és ne add fel,előbb hagyd h bizonyítson egy srác,hívjon el ide-oda,vacsorára,mozizni,ne sajnáljon tőled semmit,hívjon el magához,mutasson be a családjának és 2-3hét után jöhet a szex is....Ha mégegyszer valaki szakít veled,akkor mond azt,h te is épp ezt akartad neki mondani!

23N.

2010. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony Téged kihasználtak. Tényleg ne add magad könnyen, így le tudod koptatni a nem Hozzád valókat.
2010. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!