Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi csak kihasznál? Már nagyon elegem van! Hosszú, de olvassátok el légyszi!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Még 1 hónapnál tovább tartó kapcsolatom nem volt. Ennek az oka az is lehet, hogy nagyon hamar bedőlök mindenkinek. Volt egy barátom, vele 2 hétig voltam. Nála aludtam, és mondta hogy így szeret, úgy szeret, meg nagyon megfogtam már ennyi idő alatt, mind1, mondta a szépeket. Lényeg, hogy megtörtént köztünk. Rá másnapra suliban mondta, hogy meggondolta magát, és még se akar tőlem semmit...Túl tettem magam rajta, mert még csak szimpatikus volt a gyerek.A szüzességemet is annak idéjén egy olyan fiúval vesztettem el, akibe középsuli 2.től kb szerelmes voltam. Amikor először beszéltem vele, mondta, hogy komoly kapcsolatot keres, és hogy jó lenne ha megpróbálnánk.Akkor kb a mennyekben jártam, nagyon örültem neki meg minden. Kimentünk a haverja szülinapára, az rá kb 3 hétre volt, és lekéstem hazafele az utolsó buszt.Szóval nála aludtam. Lefeküdtünk, elkezdtünk beszélgetni, és szóba jött hogy én még szűz vagyok.Mondta hogy benne nyugodtan bízhatok, nem arra kellek neki, hogy elvegy, vagy nem csak arra kellek neki. Aztán megtörtént dolog. Utána 3 napig még minden tök oké volt, meg együtt voltunk, aztán írt egy sms-t, hogy inkább hagyjuk. És kb most telt be a pohár...

Találkoztam múlt hét előtti szombaton egy gyerekkel...Azt mondta neki szerelem volt első látásra,meg mennyire bejövök neki, megfogtam stb. Tegnap nála aludtam. Feküdtünk dumálgattunk, minden ugyan úgy indult mint eddig.Mondtam neki, hogy csak akkor lehet köztünk valami, hogyha tényleg nem csak arra kellek neki, és nem csak kihasznál, aztán eldob. (Persze megtanulhattam volna hogy a pasiknak nem nagyon lehet hinni, ha éppen szexelni akarnak)Megtörtént köztünk, reggel korán keltünk, mert ment dolgozni. De egész éjjel mondta hogy jó volt velem, meg imád, meg minden.(utána). Hazamentem, aztán most nem rég ért haza melóból, írt msn-en, hogy nem fogtam meg, meg nem vagyok hozzá való-.-...Most már nagyon elegem van...Miért csak arra kellek mindenkinek? Ráadásul őt kezdtem már megszeretni is. :( Most teljesen jó kedvem van...Nem értem miért csinálják ezt? Ha meg váratnám őket, ilyen 1-2 hónapokig, azért hagynának el, mert nem vagyok hajlandó lefeküdni velük.(Barátnőm meg mindig így jár..)Hol vannak a normális pasik?.Vagy csak engem kerülnek el? Mit csináljak most, nagyon szomorú vagyok.:(


2010. máj. 3. 15:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

De most őt kezdtem megszeretni, és ez így nagyon rossz:(

2010. máj. 3. 16:39
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de nagyon könnyen adod magad mindegyiknek,és szerintem ezért is nem becsülnek meg téged.Nem is azért mert könnyűvérű lennél,hanem mert naiv vagy.Én is az vagyok:DÚgyhogy tudom miről beszélsz.Velem is előfordult,hogy 1-2 pasinak hamarabb odaadtam magam és utána néztem nagy bambi szemekkel,hogy de ez meg most miért hagyott ott ezek után.Hát ezért.Mert könnyen adtam magam.Szerencsére azért hamar rájöttem,hogy nem ez a járható út,meg hogy így csak magamat alacsonyítom le.

Azt meg felejtsd el,hogy ha megváratod őket,akkor otthagynak.Jobb esetben nem is váratásról van szó,hanem csak ismerkedésről.A mostani pasimat kb 1,5 hónapig "várattam",ami azt jelenti,hogy ezalatt az idő alatt csak randiztunk,kávézókba jártunk beszélgetni,még csók sem volt.Igazából nem is csak rajtam múlt,mert ő se volt túl kezdeményező,de én megfogadtam,hogy megnehezítem a dolgát és neki kell meghódítania,kezdeményeznie,nem én leszek az,aki csábít.Már azon gondolkoztam,hogy nehogymár nem is tetszek neki és csak én gondoltam félre azt,hogy esetleg akar is tőlem valamit:DAmikor meg végre összejöttünk,rá 1-2 hónapra mesélte,hogy mennyire bejött neki,hogy meg kellett küzdenie értem és hogy nem adtam magam könnyen.Azt mondta,hogy így sokkal jobban megbecsül és tisztel,de ezt érzem is:)Szóval ne add magad könnyen,mert így egy idő múlva joggal k*rvázhatnak le,mert nem tanulsz még ebből se.Akik meg nem hajlandók rád 1-2 hónapot kivárni,azokat sz*rd le nagy ívben,mert AZOK azok,aki majd otthagynak az 1. alkalom után.Ne legyél elkeseredve,csak hozzáállás kérdése az egész.Legyen tartásod!

Remélem segítettem valamit:P

2010. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Izééékeh11 ***** válasza:
vagy csak kihasználtak,vagy nem vagy jó az ágyban
2011. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!