Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam most ki? :o

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy a párommal két éve vagyunk együtt, és sajnos csak hétvégente tudunk együtt lenni, mivel én egyetemezek,ő meg a munkája miatt hétköznap úton van.

Tehát hétközben telefonon tartjuk a kapcsolatot, és mikor külföldön van ez is nagyon lekorlátozódik.

Tegnap ment ki, tehát ma nem beszéltünk, mondta, hogy délután hivjam fel. Kijöttem egyetemről ,felhivom kb 1 percet beszéltünk aztán mondta, hogy hivjam később, mert épp sörözik egy kollégájával.

Aztán rá egy órára irtam neki üzenetet, hogy mikor szeretné, hogy hivjam, csergessen meg. Véletlenül se akartam nyomi lenni,hogy úhjra hivom....

Ennek már két és fél órája, azóta semmi.

Tudja,hogy reggel korán kell kelnem, mert órám van, de még csak annyi percet sem szánt rám,hogy elköszönjön estére.

Elég rosszul esik...

Tudom én, hogy kollégákkal van, dumálnak, hagyjam kikapcsolódni, de hát akkor is, egy perce nincs,hogy beszéljen velem?

Ti mit gondoltok erről ? Felfújom ? :(


2016. nov. 9. 21:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amúgy itt már 10 múlt, azért is van nekem elég késő.
2016. nov. 9. 21:11
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, egy sms jelzőt nem mindenki vesz észre. És mi van ha akkora a hangzavar hogy észre se vette?


Nem kell felfújni a dolgokat.


Lehet hogy ma bem tudtok beszélni de ettől nem fog összedőlmi a világ.

2016. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát, nekem is rosszul esne. Mi évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk, de ha azt monjda h ekkor és ekkor felhív, akkor abban biztos lehetek, hogy fel fog hívni. Ha nem tud, akkor más módon jelentkezik, de mindig megteszi. Én is. Nem mondom, hogy nagy feneket kell ennek kerítened, de megjegyezheted, hogy rosszul esett.
2016. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy az előbb irtam neki,hogy akkor lassan fekszek le, erre meg visszairt,hogy jóéjt.

Szóval látta,és ekkor se akart felhivni hogy elköszönjön. És nekem elég fura, mert máskor mindig felhivtuk egymást és sokat jelentett hallani a hangját, számomra fontos ez a gesztus. És most olyan, mintha félre tenne miatta.

2016. nov. 9. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Túlbonyolítod.
2016. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te kerültél már bele egy tök jó beszélgetésbe, társaságba??
2016. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen. Attól függetlenül kitudtam menni a mosdóba egy percre, hogy halljam a szerelmem, főleg,hogy egész nap nem beszéltünk és mindig elköszönönünk igy....:(
2016. nov. 9. 21:36
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem is vihar a biliben és műbalhé.
2016. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Ennyi bajod legyen egész életedben....

Szánalmas

2016. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te ilyen romantikus, felporogos lelek vagy, o meg nem, hanem elbulizik.
2016. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!