Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Én rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Én rontottam el? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, még mind a ketten egyetemisták vagyunk. Volt egy csúnya vitánk 1 éve, majdnem szakítottunk. Azt mondta túl sok vagyok a számára, ebben volt is igaza,mindig le akartam foglalni, azt éreztem és újból ezt érzem, hogy ha nincs körülöttem valami hülyeséget csinál.Napokban kissé ingerült voltam én is, ő pedig ellök magától, ha mondom "Szeretlek" ,ő úgy érzi ráeröltetem, hogy mondja. Ha hívom akkor távo
2016. dec. 27. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha hívom akkor olyan hideg, elutasító. A veszekedésünk óta, mondhatni angyal volt, s most újra elkezdte. Nem tudom mi tévő legyek, mert nem szeretném elveszíteni őt. Kérlek adjatok tanácsokat.
2016. dec. 27. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem álltok túl jól. Nekem az az érzésem, hogy belefáradt az egészben és már nem hisz benne. Szerintem olyasmi hogy újra és újra ugyan oda jutottak vissza és feladta.


Itt valami radikálisra lenne szükség, valahogy nagyon magértened, hogy mi nem jó neki és tény lég változtatni. De az is lehet, hogy màr késő.


Pl mit jelent ez a túl sok. Nincsenek neki most valami problémài amikban nem állsz mellette? Gondoskodó vagy vele? Tudsz egy lágy, meleg, biztonságos teret adni neki ymibe bebúlyhat?


Azt meg tényleg nem lehet valakiből kiverni hogy szeressen, ez tényleg folytogató. Annál is inkább mert ő most tuti mélyebben van ebbentr meg nyomod hogy de mondjade most nem tudja úgy mondani, de te még nyomod tovább, meg gondolom drámák.

2016. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"érzem, hogy ha nincs körülöttem valami hülyeséget csinál."


Szóval te gyengeelméjűnek tartod, ő meg ennek nem örül.

Nehéz lesz neked párt találni - őt meg már elfelejtheted, szerintem.

2016. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!