Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mitévő legyek? Én rontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek? Én rontottam el?

Figyelt kérdés

Haverom volt barátnőjével túl jóban lettem. Naponta több órát beszélünk még most is. Aludt nálam többször is és is voltam náluk. Bemutatott a szüleinak, én jól éreztem magam vele. Aztán szülinapomon elhívtam korcsolyázni, majd szülinapi bulimba. Szerintem túl jól is sikeredett, éreztem hogy ő is akarja volt csók, smárolás. Este rámászott én nem akartam tolakodó lenni.

Majd mikor főztem neki kaját furcsán kezdett viselkedni, majd mondta hogy estét majd megbeszéljük. Mikor beszéltünk annyit irt, hogy "Nem akarta elrontani a barátságunkat azzal hogy összejövünk" Nekem annyira rosszul esett mert azóta én nem tudok ránézni mint barát, többet jelet.

Hagyjam a francba, mert nekem így fáj a legjobban, mert mintha egy eszköz lettem volna neki, hogy féltékennyé tegye a volt barátját.

Becsapva érzem magam vagy lehet még valami komolyabb csak ő nem akart sietni?



2013. jan. 3. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Ő le akart veled feküdni, de te nem akartad még? Miből gondolod, hogy csak féltékennyé akarta tenni veled a volt barátját? Szerintem ebből még lehet valami. Nem lehet, hogy azt gondolja, hogy visszautasítottad?
2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés... Próbáld megbeszélni vele a dolgot, szemtől szembe, ilyenkor az érzelmeit és jobban láthatod.

MINDIG nézz a szemébe és ha a kérdéseidre "uhhmm"-mel válaszol meg próbál másfele nézni elterelni a szót akkor valószinüleg hazudik vagy titkol előled valamit.

L

2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*is
2013. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én éreztem úgy, hogy nem kéne erőltetni, de éreztem hogy őszinte. Azóta csak facen beszéltünk. Kicsit furcsa volt. Mikor elmondta a barátjának, hogy mi történt aztán bemásolta az egészet nekem ez olyan rosszul esett. Csak a smárolást meg a csókot mondta. Azóta olyan furcsa, semleges és távolság tartónak érezem. Majd jön hozzám január 9.-én. Megünnepeljük a névnapját. Remélem akkor sikerül vele normálisan beszélnem mert ettől szar netes beszélgetőstől egyre rosszabbul érzem magam. Az az este egy forduló pont volt már addig is érlelődött bennem a dolog. Reggel is még smároltunk majd csak ebédnél kezdett furcsán viselkedni. Ez egy nagyon borzasztó érzés, de örülök hogy megtörtént. Azt nem tudnám elívelni, hogy mással jöjjön össze inkább akkor soha ne is kezdtünk volna el beszélgetni.
2013. jan. 3. 23:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy éreztem, hogy őszinte hozzám. Én mikor elmondta a volt barátjának akinek azóta már új nője van az is kiakadt. Majd mondtam hogy időt kért gondolkodni. Én akkor elmondtam hogy nekem többet jelentett az az este. Ritkán érintett meg így érzelmileg valaki. Nem tudom, mikor jön hogy közeledjek hozzá, erőltessem tovább a barátság látszatát mikor én már többet érzek? Mondjam meg neki tisztán, hogy mit érzek oszt vagy lesz valami? Mert ez a "nem akartam elrontani azzal a barátságunkat hogy összejövünk" dumával éppen elrontott mindent. Meg ez szerintem nem válasz. Nem merem vele megszakítani valakit mert ez egy olyan lány akit nem mindenhol találni. Lehet túl korai volt neki a szakítás után? Mert azzal hogy nem mondta meg egyenesen akkor, hogy NEM TE NEM JELENTESZ SEMMIT azzal csak engem sodort kétségek közép őrlődni.
2013. jan. 3. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha smárolt veled, meg le akart veled feküdni, akkor ez nyilván részéről sem barátság. Próbáld meg vele megbeszélni. Kérdezz rá, hogy mit jelentett neki ez az egész. Miért csinálta. Mondd el neki, hogy mit érzel. Ez a legtisztább. Ha akar tőled valamit, akkor együtt lesztek, ha nem akar, akkor sem tudtok változtatni a történteken. (kicsit meggondolatlan a lány)
2013. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta is állandóan ír (neten és smsben), már várja mikor beszélgetünk. Tegnap nem tudtam net közelbe jönni csak este és már aggódott hogy történt velem valami. Barátként tekintene rám, csak nem írogatna ennyit. Kellett szerintem pár nap hogy helyre tegye ő is magában az érzéseit és szerintem dűlőre jutott, mert ha tényleg nem jelentett volna semmit és csak barátok maradunk nem aggódik értem ennyit. Ebből lehet valami idővel?
2013. jan. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!