Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám mozdult a barátom öccse....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mozdult a barátom öccse. Mi tévo legyek?

Figyelt kérdés
Barátommal haza kellet hozzájuk költözni mert anyagilag kicsit megszorultunk... Nos itt lakik az öccse is.. Eleinte csak köszönő viszonyban voltunk..Aztán elkezdtünk beszélni néha néha..Aztán egyre többször beszéltünk,úgy voltam vele miért ne beszélgessek vele hisz egy fedél alatt lakunk azért illik egy két szót váltani vele legalább meg nem is nagyon ismertem őt eddig. A mai nap folyamán jöttem be a kapun ő is épp akkor jött.Mikor mentünk be az ajtón előre engedett aztán mögöttem jött, egyszer csak megszólalt, hogy huuu azta,hátra fordultam aztán észrevettem,hogy a fenekemet sasolja..Néztem egyet aztán mentem inkább tovább felfele.Van egy kis előtér ahol levesszük a cipőt és utána betudunk menni az elöszobába. En ott levettem a cipőm meg a kabátomat meg ő is. Mivel alacsony vagyok nem érem fel a fogast, felrakta az én kabátomat is, amit megköszöntem.Utána megfogta a vállam és annyit mondott,hogy tudja,hogy a báttyával rosszba vagyok mostanában és sokat vitázunk mert nem becsül meg és,hogy sajnálja.Még ki se nyögtem a választ amit mondani akartam mert megcsókolt, amit rögtön abban a pillanatban mikor kapcsolatam nem viszonoztam és eltoltam magamtól...Nem tudom mi tévő legyel de furán érzem magam...Egyrészt lesokkolt ez másrészt meg nem tudom,hogy mondjsm el a barátomnak vagy ne..Mivel tényleg sokat vitázunk mostanában és van,hogy a kisebb dolgokból is nsgy cirkuszt ver nem merem ezt elmondani mert itt akkora családi cirkusz lenne,hogy a fél város hallaná..Nem akarok én se cirkuszolni de azt se akarom,hogy vele cirkuszoljon..Hogy akkor a szülők is itt vitázzanak meg menjen a pletyka..Viszont igy se a barátom szemébe nem tudok nézni mert hülyén érzem magam de az öccse szemébe se tudol ugy nezni mintha mi sem történt volna...Nem tudom mit tegyel nincs ötletem...
2016. dec. 16. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
*tévő
2016. dec. 16. 20:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ezert sem kell idegenekkel egy fedel ala koltozni.

A legtisztabb az, ha vilagosan megmondod neki, hogy ez elfogadhatatlan, szedje mar ossze magat, es kezdje csoppet tisztelni a sajat testveret, toled pedig tartson 2 lepes tavolsagot, es akkor nem fogod elmondani, amit tett.

2016. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Ő csókolt meg. Ez kb olyan mintha a buszon valaki megfogja a feneked.

Ettől érezze magát ő kényelmetlenül.

Ez a testvéri viszony már rég rossz, ez a csók szerintem csak tünet.

2016. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Davidsakal válasza:
0%
Sztem meg tocskolj vele, ne szarozz, majd rajon a masik, hogy balek volt. Aztan dobd mind a kettot es keress egy NEM luzert!
2016. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem mondom el egyszer ugyis kiderul..Ugyse sose marad semmi se orokre titokban..
2016. dec. 16. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne itt verd magad, hanem mond el. Eleve nem is csak ellökni kellett volna a srácot, hanem jól pofán verni.

Ezek szerint ha épp rád vetette volna magát, még lehet gyengébb pillanatodban meg is dughatott volna?

Ha meg a barátoddal ennyire nem tudjátok megoldani a dolgokat, akkor inkább menjetek szét, mert semmi értelme egymást lelki világát tovább rombolni. Hány évesek vagyok? 21-27?

2016. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit mert úgyis az lesz hogy letagadja és te leszel a ri**nc. Ők testvérek, te meg csak egy baratnő vagy a sok közül.
2016. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény, ilyen testvérről álmodozik gondolom mindenki.


Az öccse egy egoista ....nak tűnik, ez eleve gáz helyzet, de ezt csak fokozza, hogy családon, ráadásul jelenleg egy fedél alatt történt..


Szerintem én el is húznék onnan szó nélkül egy kis időre.

Előtte viszont erre reagálni kéne a p*csingernek, - akár szóban akár írásban-hogy tartóztassa magát és meg ne próbáljon többet ilyen kellemetlen helyzetbe hozni téged, egyáltalán, hogy van bőr a képén a saját bátyja háta mögött áskálódni.


Nem vernék ki a cirkuszt, csak vele közölném egyelőre. DE! Ha még egyszer előfordulna hasonló, akkor mindenképpen elmondanám a párodnak.


Mellesleg nem kell temetni a kapcsolatot, anyagiak, stressz, ráadásul a családdal egy fedél alatt ( még egy ilyen öccsel is ver az élet :D ), nem csodálom, hogy sok a vita. Hiszen sok a feszkó is.

Emberileg viszont leszerepelt a testvére, az kell neki, ami a bátyjáé, mintha valami rivalizálásról lenne szó.

2016. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát,2 lyukad van,nem? Majd testvériesen megosztoznak ^)
2016. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!