Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a bolond vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a bolond vagy anya? Van egy srác tetszünk egymásnak, még csak a randiknál tartunk de anya már mondja hogy olyan csórok, nekem meg ez nagyon rosszul esett hogy miért fontos neki annyira a pénz!

Figyelt kérdés
Minket sem ver ki a gazdagság, de anya minden fiúba azt kérdezi hogy jó család,meg másoktól érdeklődik hogy mit dolgoznak, milyen házuk van és ez elég aggasztó!Én nem szeretek mások pénztárcájába kutakodni!
2010. máj. 3. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádban van a hiba... Egy pasiban nem a pénztárcája az érték...
2010. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Jó, hogy te ilyen vagy, de arra majd azért figyelj oda, hogy olyan sráccal legyél együtt, akinek van életcélja, szóval ne azért legyen csóró, mert nem akar dolgozni. Amúgy anyád egy kicsit gáz.
2010. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy anyukád azt tartaná szem előtt hogy boldog legyél. Egyébként meg ha most csóró is, de talpraesett és ambíciózus akkor 5 vagy 10 év múlva nem lesz csóró, és akinek meg a segge ki van nyalva és megvan mindene és netalántán egyedül marad egyszer csak semmit nem fog tudni kezdeni magával és mehet a híd alá...szerintem. Tarts ki a véleményed és az érzéseid mellett és ne veszítsd el ezt a tulajdonságodat!
2010. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes srác, dolgozik!

Csak a családja nem valami gazdag de én nem is tudom meg nem is érdekel hogy dolgoznak-e vagy sem!

2010. máj. 3. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit OFF-olok...

Az előző kapcsolatomban borzalmasak voltak a lány szülei. Helyesbítenék, az anyukája. Az apukája meg ráhagyta, szóval ő sem volt sokkal jobb. Bár zavart, de engem ez nem akadályozott meg abban, hogy minél többet a lánnyal legyek... Egy ideig őt sem érdekelte ez túlzottan, de lassan kezdett belefáradni abba, hogy az anyukája egyfolytában "faragja" és hirtelen szakított velem... :(

Gondolom nem volt elég erős, vagy csak én nem kellettem eléggé... Nem tudom.

Ezzel csak annyit szerettem volna mondani, hogy ha neked tetszik a fiú, akkor ne foglalkozz azzal, hogy más mit mond. Persze a jó tanácsokat meg lehet hallgatni és meg is kell, de TE dönts és ne hagyd, hogy mások beleszóljanak az életedbe.

2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rendes srác és dolgozik és te szereted akkor ne hagyd hogy más elrontsa a boldogságod! Ha most dolgos később is az lesz több mint valószínű, az pedig hogy a szülők milyenek azzal ne törődj. Nekem pl apukám 10 éve nem dolgozik és szegény a családom, 13 évesen már dolgoztam, most 18 vagyok megvan az érettségim egy okjm most megyek főiskolára és a minimálbérnek több mint a dupláját keresem becsületesen. Szóval ha valaki valamit el akar érni el tud!! És nem a családján fog múlni csak saját magán!! 18L
2010. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!