Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gyártom a problémákat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gyártom a problémákat? Vagy tényleg van is?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,hogy még egyszer feltettem a kérdést,csak az elsőnél mindössze 2válasz érkezett és nem sokra tudtam következtetni.


Szóval,valaki több mint egy éve van együtt egy csajjal,akivel nem olyan felhőtlen a kapcsolat,mivel elég sok vita van.

A pasi elég "érdekes". Merthogy a csajjal tervezi az életét,el is jegyezné,folyton hívogatja,kérdezi merre van.

Eléggé korlátozni is akarja,hogy ide vagy oda nélküle ne menjen. A pasi folyton meglepi a csajt valami kis aprósággal,legyen az parfüm vagy akár csoki,szóval bármi.

Ugrik mindenért ha csaj éppen kitalál valamit.

Viszont a pasi nyávog,hogy a csajtól nem kap elég figyelmet. Mert,hogy ő (pasi kimutatja,hogy szereti a csajt,de a csaj nem).

Fiú a minap elmondta a lánynak,hogy soha nemlesz ilyen szerelmes mint most,és senki másba,csaj abba akibe most,vagyis belé.


Kérdem én,tényleg nem törődő a csaj,ha nem lóg folyton a pasi nyakán,nem puszilgatja állandóan?

A pasi szerelmes? Ebből nem jöhet le olyan,hogy csak a szexért van a csajjal?


Hívták a pasit buliba,de nem megy. Azért mert most épp "nincs pénze". Nem az volt az elsődleges,hogy a csaj azt kéri ne menjen.Persze beleszámít az is, ja és hogy nincs kedve.



Még annyit hozzátennék,hogy a szex-et csak náluk tudjuk beintézni. Szóval ha ott vagyok mint pl. tegnap,abban a 1,5-2 órában csak ágyban voltunk. Nekem ez olyan így,mintha oda csak azért mennék,tudom,hogy 1héten csak 1ilyen nap van és akkor is kevés idő. Van,amikor ott vagyok sokáig és akkor mást is csinálunk,de tegnapa ahogy hazajöttem,megint ezen agyaltam.


Szóval vélemény?


2010. máj. 3. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
most már tuti h a párod is ismeri a kérdést...
2010. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen szerelmes a psi
2010. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Te vagy a szerető????

Mert akkor jó hülye vagy...Vele tervezi az életét mindent tök szerelmes (állitólag) mert csalja veled. hát nem értelek mire jó ez neked. Te csak a szexre kellesz neki.

2010. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hallod csajszi,én ritkán jövök fel ide,de ezzel a kérdéssel biztos hogy mindig találkozok. ne agyalj már ennyit ezen,Istenem. szerelmes a csávó,mit nem lehet ezen megérteni,és az hogy néha van olyan,hogy csak sex,az nem baj,ha máskor mást is csináltok:)
2010. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
figyu már,most te vagy a harmadik fél?
2010. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem,mi ketten vagyunk. Egyszerűen csak így írtam le.

Amúgy meg,ahogy említettem,most tettem fel ezt a kérdést itt 2. alkalommal.

Előtte kb.5kérdést tettem fel,de azokat más témában.

Tehát lehet,hogy valamiben kísértetiesen hasonlít a 2kérdés,de biztos nem ugyanaz:)

Amúgy köszönöm.

2010. máj. 3. 17:49
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
én háhlát adnék egy ilyen fiuért,becsüld meg,és szeresd,mert vannak ettöl rosszabb kapcsolatok is,nekem elhiheted! legyél odaadóbb,az nem megeröltetö:)
2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond. Ha csak arra kellenél neki, akkor nem hiszem, hogy foglalkozna veled. Elővenne akkor, amikor nincs jobb dolga.

De ha nem tudsz nyugodni, ne legyen köztetek semmi egy darabig...és ha úgy is kitart melletted, akkor megnyugodhatsz.

Ha csak arra kellenél, akkor miért keresne mindig??

Szerelmes beléd, én azt veszem ki abból, amit írtál!!!

Komolyan mondom annyira feleslegesen túráztatod magad...

Nyugi már:)

2010. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként írhatok neked egy privit? Mert én is ilyen vagyok, és most is egyértelmű dolgon parázok...csak nem ért meg senki.

Szóval szabad? :)

2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyugodtan.:)
2010. máj. 3. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!